
569 Cesarica (Velebit)
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
569 Cesarica (Velebit)
Kdo ve, kje je tole ?


Nazadnje spremenil kr en, dne To Sep 11, 2012 14:57, skupaj popravljeno 1 krat.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Jaz vem.... gledam že cel večer.. sem šel parkrat mimo in mi je bilo znano. Verjetno si slikal z jadranske magistrale s kakšnega parkirišča.. ime naselja je naslov pesmi, ki jo je napisal (nekje sem zasledil) Zlatan Stipišić - Gibonni, izvaja pa jo OD in se začne...
...Zlatni konci, litnje zore...
..ostalo pa prepuščam vam...
Sm popravu ime avtorja pesmi, ker sem se zmotil.. (mislil pa na pravega)..
...Zlatni konci, litnje zore...
..ostalo pa prepuščam vam...
Sm popravu ime avtorja pesmi, ker sem se zmotil.. (mislil pa na pravega)..
569
Po moje smo že bližje, tudi jaz imam v spominu staro magistralko v Kvarneru in to je tudi vse
LP
LP
no rain, no rainbow
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
