569 Cesarica (Velebit)

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

569 Cesarica (Velebit)

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Sep 10, 2012 14:52

Kdo ve, kje je tole ?

Slika
Nazadnje spremenil kr en, dne To Sep 11, 2012 14:57, skupaj popravljeno 1 krat.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Sep 10, 2012 16:10

Na vrh brda...
https://medisken.si
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Sep 10, 2012 17:20

A je kabel od gondole? :twisted:
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

569

OdgovorNapisal/-a marcus » Po Sep 10, 2012 17:39

Imam nekje v spominu, da je to jeklena pletena vrv za gondolo z vozički z rudo ali .... :?: kar si vidi tudi z magistralne ceste ob morju :? :o
Moram še precej pobrskati po disku v glavi :arrow:
LP
Nazadnje spremenil marcus, dne To Sep 11, 2012 07:51, skupaj popravljeno 1 krat.
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Sep 10, 2012 19:19

brane40 napisal/-a:A je kabel od gondole? :twisted:


Ne me spraševat, ker sam ne vem, kje sem tole slikal.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Sep 10, 2012 19:58

A potem ti nas sprašuješ?
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Sep 10, 2012 23:34

Pomoje je tole navadna žica od štroma ali pa telefona...
Tole pa ne bo Jablanac oziroma sosednja Stinica, tam ste videli tisti kabel od gondole...
Pa pomoje tudi niso Kresnice (tam je gondola nad cesto, haha), čeprav je to že v Zasavju in blizu Kr enmu. :lol:
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » To Sep 11, 2012 00:53

Jaz vem.... gledam že cel večer.. sem šel parkrat mimo in mi je bilo znano. Verjetno si slikal z jadranske magistrale s kakšnega parkirišča.. ime naselja je naslov pesmi, ki jo je napisal (nekje sem zasledil) Zlatan Stipišić - Gibonni, izvaja pa jo OD in se začne...

...Zlatni konci, litnje zore...

..ostalo pa prepuščam vam... :lol: :lol: :lol:

Sm popravu ime avtorja pesmi, ker sem se zmotil.. (mislil pa na pravega).. :oops:
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Sep 11, 2012 01:53

Potem bo tisto zadaj Pag, možno. Čeprav mi je malo veliko bajt za C.... :shock:
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » To Sep 11, 2012 06:59

admin napisal/-a:Potem bo tisto zadaj Pag, možno. Čeprav mi je malo veliko bajt za C.... :shock:


Sm za 100% preveru na stricu Googlu in je skoraj ista fotka (samo bolj od blizu)... :wink:
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Sep 11, 2012 08:13

Ja imate prav. Me je scat tiščalo, ko sem šel letos z avtom na Murter po stari magistrali. Je nekje med Karlobagom in Paklenico. Kje točno, pa si res nisem zapomnil.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

569

OdgovorNapisal/-a marcus » To Sep 11, 2012 08:35

Po moje smo že bližje, tudi jaz imam v spominu staro magistralko v Kvarneru in to je tudi vse :idea: :lol:
LP
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Sep 11, 2012 13:46

Če je Aleks preveril fotke na Google-u, potem je Cesarica ziher.
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

569

OdgovorNapisal/-a marcus » To Sep 11, 2012 14:16

Hm, Hm, Hm, ... čakam :?: zelo zanimivo :idea:
no rain, no rainbow
inspiron
Viceadmiral
Prispevkov: 483
Pridružen: Ne Avg 05, 2012 12:37

OdgovorNapisal/-a inspiron » To Sep 11, 2012 14:39

Cesarica (pred Karlobagom) na jadranski magistrali.

Nad Cesarico je razgleden hrib Budakovo brdo z kar lustnim (beri: precej "na gobec" MTB spustom direkt v zaliv pod Cesarico).

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov