Stran 1 od 1
660, Ždrelac
Objavljeno: Če Mar 28, 2013 09:40
Napisal/-a ALI
zdravo,
k prejšnji uganki pa pluješ tukaj mimo
lP, A
Objavljeno: Če Mar 28, 2013 10:02
Napisal/-a borro
Ni rečeno
če greš iz istre dol, ali pa iz dalmacije gor, lahko "fališ"
Mislim pa, da je tukaj pred leti že kr en prenočeval...

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 10:11
Napisal/-a ALI
borro napisal/-a:Ni rečeno
če greš iz istre dol, ali pa iz dalmacije gor, lahko "fališ"
Mislim pa, da je tukaj pred leti že kr en prenočeval...

ja res je pa kakšni 36+ čevljarji bi lahko zašli v težave
Objavljeno: Če Mar 28, 2013 14:28
Napisal/-a Roman 1
boštjan9, se spomniš te cerkvice? Tu smo imeli lani aprila fiš piknik. Na škarpi pred cerkvico smo pekli koroške brancine

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 15:58
Napisal/-a tomaz_slo
Tudi ko sem šel skozi Ždrelac proti prejšnji uganki, mi je ta cerkvica ušla...
Objavljeno: Če Mar 28, 2013 17:38
Napisal/-a Roman 1
Cerkvica je Marija snežna
Objavljeno: Če Mar 28, 2013 18:33
Napisal/-a kr en
Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna
Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 19:58
Napisal/-a ALI
Zdravo,
ja tule skozi Ždrelac plujem skoraj vsak dan mojega dopusta.
LP, Ali
Objavljeno: Pe Mar 29, 2013 20:12
Napisal/-a rabuni
jaz tudi

Objavljeno: Pe Mar 29, 2013 21:37
Napisal/-a bolid
HE HE HE tudi mi smo redni gostje tukaj čez

Objavljeno: So Mar 30, 2013 14:44
Napisal/-a ALI
rabuni napisal/-a:jaz tudi

rabuni pozdravljen dolgo se nisi nič oglasil
lp, Ali
Objavljeno: So Mar 30, 2013 14:52
Napisal/-a H2O
kr en napisal/-a:Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna
Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega

Letos očitno bo

Objavljeno: So Mar 30, 2013 15:08
Napisal/-a kr en
brane40 napisal/-a:kr en napisal/-a:Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna
Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega

Letos očitno bo

Ha, ha Brane! Res si jezen zaradi tegale vremena.
Razmišljam o namestitvi snegobranov na barko. Da me ne bodo sosedje tožili v primeru, da pade na njihovo

Objavljeno: Ne Mar 31, 2013 19:39
Napisal/-a rabuni
Ali, res je, bolj malo mi uspe na morjeplovcu napisat.... saj veš: delo in čas... Upam, da se poleti vidimo v Banju.....Lp