Stran 1 od 1

660, Ždrelac

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 09:40
Napisal/-a ALI
zdravo,

k prejšnji uganki pa pluješ tukaj mimo

Slika

lP, A

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 10:02
Napisal/-a borro
Ni rečeno :lol: :lol:

če greš iz istre dol, ali pa iz dalmacije gor, lahko "fališ"
Mislim pa, da je tukaj pred leti že kr en prenočeval...
:P

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 10:11
Napisal/-a ALI
borro napisal/-a:Ni rečeno :lol: :lol:

če greš iz istre dol, ali pa iz dalmacije gor, lahko "fališ"
Mislim pa, da je tukaj pred leti že kr en prenočeval...
:P


ja res je pa kakšni 36+ čevljarji bi lahko zašli v težave

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 14:28
Napisal/-a Roman 1
boštjan9, se spomniš te cerkvice? Tu smo imeli lani aprila fiš piknik. Na škarpi pred cerkvico smo pekli koroške brancine :lol: :lol:

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 15:58
Napisal/-a tomaz_slo
Tudi ko sem šel skozi Ždrelac proti prejšnji uganki, mi je ta cerkvica ušla...

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 17:38
Napisal/-a Roman 1
Cerkvica je Marija snežna

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 18:33
Napisal/-a kr en
Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna


Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega :P

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 19:58
Napisal/-a ALI
Zdravo,

ja tule skozi Ždrelac plujem skoraj vsak dan mojega dopusta.

LP, Ali

Objavljeno: Pe Mar 29, 2013 20:12
Napisal/-a rabuni
jaz tudi :D

Objavljeno: Pe Mar 29, 2013 21:37
Napisal/-a bolid
HE HE HE tudi mi smo redni gostje tukaj čez :wink:

Objavljeno: So Mar 30, 2013 14:44
Napisal/-a ALI
rabuni napisal/-a:jaz tudi :D


rabuni pozdravljen dolgo se nisi nič oglasil

lp, Ali

Objavljeno: So Mar 30, 2013 14:52
Napisal/-a H2O
kr en napisal/-a:
Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna


Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega :P

Letos očitno bo :twisted:

Objavljeno: So Mar 30, 2013 15:08
Napisal/-a kr en
brane40 napisal/-a:
kr en napisal/-a:
Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna


Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega :P

Letos očitno bo :twisted:


Ha, ha Brane! Res si jezen zaradi tegale vremena.
Razmišljam o namestitvi snegobranov na barko. Da me ne bodo sosedje tožili v primeru, da pade na njihovo :P

Objavljeno: Ne Mar 31, 2013 19:39
Napisal/-a rabuni
Ali, res je, bolj malo mi uspe na morjeplovcu napisat.... saj veš: delo in čas... Upam, da se poleti vidimo v Banju.....Lp