Stran 1 od 1

834 - svetilnik - hrid Galijolica

Objavljeno: Če Okt 02, 2014 19:57
Napisal/-a Katjusa
Ena lahka :wink:
Domačini mu pravijo Komunist.
Kateri svetilnik je to?

Slika

lp

Objavljeno: So Okt 04, 2014 22:10
Napisal/-a PeterV
Mogoče sem že peljal mimo, pa ga nisem opazil, ker sem gledal jadra, mogoče pa sploh nisem plul tu mimo. Me pa zanima, kje je ta Komunist. Mali namig?

Objavljeno: Ne Okt 05, 2014 10:53
Napisal/-a Katjusa
Hm, sveti rdeče :D
Srednji Jadran
Lp

Objavljeno: Po Okt 06, 2014 11:34
Napisal/-a zlatko83
Makrolokacija med Pašmanom in Žutom :idea:

Objavljeno: Po Okt 06, 2014 12:12
Napisal/-a Katjusa
Bo držalo :wink:
Lp

Objavljeno: Po Okt 06, 2014 12:14
Napisal/-a gregor.n
Matr, 100 krat sem se pelu mim pa nikol tolk blizu :roll:

Objavljeno: Po Okt 06, 2014 13:47
Napisal/-a alesjo
gregor.n napisal/-a:Matr, 100 krat sem se pelu mim pa nikol tolk blizu :roll:

Tudi jaz, pa ga nisem nikoli pogledal :shock: sem bil verjetno predaleč :)

Objavljeno: Po Okt 06, 2014 15:01
Napisal/-a Matejc
gregor.n napisal/-a:Matr, 100 krat sem se pelu mim pa nikol tolk blizu :roll:

hja si se držu vsaj 300 m od obale :wink:

Objavljeno: To Okt 07, 2014 09:42
Napisal/-a Katjusa
Širši plan
Slika
lp

Objavljeno: To Okt 07, 2014 21:00
Napisal/-a sundancer
gregor.n napisal/-a:Matr, 100 krat sem se pelu mim pa nikol tolk blizu :roll:


Ha maš preveč ugreza pa morš mal bolj stran. :D :D

Objavljeno: To Okt 07, 2014 21:01
Napisal/-a Leut
Galiolica

Objavljeno: To Okt 07, 2014 21:34
Napisal/-a hrošč
Tam je tok pličev da z jadrnico nimaš cajta si razgledovat svetilničke :lol:

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 09:08
Napisal/-a Katjusa
Leut napisal/-a:Galiolica


Jp Galijolica
lp