878 - Brbinj (Stržna)

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Katjusa
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 130
Pridružen: Če Sep 26, 2013 22:26
Kraj: Nova Gorica

878 - Brbinj (Stržna)

OdgovorNapisal/-a Katjusa » Sr Avg 12, 2015 20:46

Arrivano i mostri - 1. avgust - :wink:

Slika

lp
Nazadnje spremenil Katjusa, dne Pe Sep 04, 2015 11:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Sr Avg 12, 2015 20:55

Ne vem, kje je to slikano (nekje pod Velebitom?), ampak leva barka je Mocchi Dolphin :wink:
Uporabniški avatar
Dado
Kapitan fregate
Prispevkov: 111
Pridružen: To Avg 11, 2015 14:03
Kraj: ~ Prlekija ~

OdgovorNapisal/-a Dado » Sr Avg 12, 2015 21:26

uh lokacije nebi vedel je pa zelo lepo za videt :D
~ Eli ~
Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Prispevkov: 3328
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 21:50

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Sr Avg 12, 2015 21:38

Blazno lepa fotka; spominja na Črno goro.

PS. Eno tako barko kot je leva, je letos poliral MM.
Uporabniški avatar
Katjusa
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 130
Pridružen: Če Sep 26, 2013 22:26
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Katjusa » Sr Avg 12, 2015 22:16

Jp, res je, nekje pod Velebitom, ni Črna gora, leva je MD, desna Apreamare
Fotkano iz "bojišča" ;)
Slika
Slika
lp
PeterV
Admiral
Prispevkov: 685
Pridružen: So Nov 14, 2009 08:56

OdgovorNapisal/-a PeterV » Sr Avg 12, 2015 22:21

To bi bila dobra fotka za novi koledar!
Uporabniški avatar
Dado
Kapitan fregate
Prispevkov: 111
Pridružen: To Avg 11, 2015 14:03
Kraj: ~ Prlekija ~

OdgovorNapisal/-a Dado » Če Avg 13, 2015 07:26

Samo premišljujem, me spominja na Uvalo Tatinja ali pa Baško Drago
Bolj sem za Baško Drago
:D

A sem blizu?
~ Eli ~
Uporabniški avatar
elbarto
Admiral
Prispevkov: 743
Pridružen: Ne Jul 26, 2009 13:50

OdgovorNapisal/-a elbarto » Če Avg 13, 2015 08:49

je kje pod Biokovim?
Uporabniški avatar
Katjusa
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 130
Pridružen: Če Sep 26, 2013 22:26
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Katjusa » Če Avg 13, 2015 11:17

Ne bo šlo. Naj vas ne zavede "bližina" Velebita, zoom na 300mm naredi svoje ;)
lp
Uporabniški avatar
glens
Admiral
Prispevkov: 951
Pridružen: To Avg 17, 2010 18:25
Kraj: ACI Ičići

OdgovorNapisal/-a glens » Če Avg 13, 2015 16:15

Ali je ime barke PUNTAI?
Uporabniški avatar
Katjusa
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 130
Pridružen: Če Sep 26, 2013 22:26
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Katjusa » Če Avg 13, 2015 19:13

Nisem bila pozorna, a na fotkah, ki jih imam, ni nobenega imena, le registrske oznake
lp
Uporabniški avatar
glens
Admiral
Prispevkov: 951
Pridružen: To Avg 17, 2010 18:25
Kraj: ACI Ičići

OdgovorNapisal/-a glens » Če Avg 13, 2015 19:16

Se mi dozdeva, da poznam barko. Bom še malo počakal, da vidim, v katero smer pelje zadeva :wink:
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Sr Avg 26, 2015 04:15

Iz Oliba proti Silbi?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Sr Avg 26, 2015 07:16

Mater to so te pa preguncali :)
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
mrdaco
Kontraadmiral
Prispevkov: 330
Pridružen: To Mar 27, 2012 15:04

OdgovorNapisal/-a mrdaco » Sr Avg 26, 2015 13:07

Ker je od zadaj Velebit, je otok spredaj lahko Rab. Pag vem da ni, ker je preveč zeleno, razen če je tisti del proti Lunu.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov