Stran 1 od 1

1028 - Mirissa, Šri Lanka

Objavljeno: Če Mar 09, 2017 13:01
Napisal/-a tomaz_slo

Objavljeno: Po Mar 13, 2017 07:57
Napisal/-a tomaz_slo
A niti bladzo ne ve?

Objavljeno: Po Mar 27, 2017 08:20
Napisal/-a tomaz_slo
Strunjanske pečine niso. Še pogled malo bolj desno.
Slika

Objavljeno: Po Mar 27, 2017 09:57
Napisal/-a nac
..ja kaj pa če si je Popovič naredil vikend in palme nasadil,a???... :wink:

Objavljeno: To Mar 28, 2017 11:08
Napisal/-a Kariera
tomaz_slo napisal/-a:A niti bladzo ne ve?


Če bi moral Bladzo vedet, predvidevam da je tole na Tajskem?...:)

Objavljeno: Sr Mar 29, 2017 11:41
Napisal/-a tomaz_slo
Ni Tajska, je pa 7688 kilometrov stran od železniške postaje v Ljubljani. :D

Objavljeno: Sr Mar 29, 2017 15:45
Napisal/-a motorni
Šrilanka

Objavljeno: Pe Mar 31, 2017 03:26
Napisal/-a kr en
tomaz_slo napisal/-a:. ....je pa 7688 kilometrov stran od železniške postaje v Ljubljani. :D


Sedaj pa razumem tvojo dolgo odsotnost iz foruma. Kako pa je za sidrat tam? :lol: :lol:

Objavljeno: Ne Apr 02, 2017 22:02
Napisal/-a tomaz_slo
motorni napisal/-a:Šrilanka


Je! Za mikrolokacijo pomagam. Je blizu najbolj južne točke.

Objavljeno: Ne Apr 02, 2017 22:03
Napisal/-a tomaz_slo
kr en napisal/-a:
tomaz_slo napisal/-a:. ....je pa 7688 kilometrov stran od železniške postaje v Ljubljani. :D


Sedaj pa razumem tvojo dolgo odsotnost iz foruma. Kako pa je za sidrat tam? :lol: :lol:


Malo je treba pazit, da ne zadaneš kita, ko vržeš sidro.. :wink:
Pa lahko te val zelo daleč odnese...

Objavljeno: To Apr 04, 2017 12:00
Napisal/-a tomaz_slo
H2O napisal/-a:
tomaz_slo napisal/-a:
motorni napisal/-a:Šrilanka


Je! Za mikrolokacijo pomagam. Je blizu najbolj južne točke.

A je to blizu Matare, kjer se konča avtocesta?

P.S. Kdaj si pa bil na Srilanki?


Avtocesta na Šri Lanki? Ne se hecat. :D
Ja, je blizu. Slikan je vhod v pristanišče Mirissa, ko smo se vračali iz ogleda kitov v začetku marca.

Bi pripel kakšno fotko, pa Slikomat danes ne prežveči...

Objavljeno: To Apr 04, 2017 12:04
Napisal/-a klemn
Bi pripel kakšno fotko, pa Slikomat danes ne prežveči...[/quote]

Pa probi na shrani.si :D

Objavljeno: Sr Apr 05, 2017 08:17
Napisal/-a tomaz_slo
H2O napisal/-a:
tomaz_slo napisal/-a:Avtocesta na Šri Lanki? Ne se hecat. :D

Že nekaj let je zgrajena avtocesta iz Colomba do Matare. V manj kot dveh urah zdaj s taxijem prevoziš pot, za katero si prej potreboval skoraj cel dan 8). Ne mi rečt, da ste se cijazili po stari cesti? :shock:


Ne, peljali smo se z vlakom. Avtoceste pa res nobene nisem opazil. :? Ampak zdaj vidim da je res.

Objavljeno: Sr Apr 05, 2017 09:08
Napisal/-a tomaz_slo
klemn napisal/-a:Bi pripel kakšno fotko, pa Slikomat danes ne prežveči...


Pa probi na shrani.si :D[/quote]

Hvala za idejo..
Slika
Slika
Niso begunci, ampak turisti, ki so kupili poceni karto..
Slika