Stran 1 od 1
1028 - Mirissa, Šri Lanka
Objavljeno: Če Mar 09, 2017 13:01
Napisal/-a tomaz_slo
Objavljeno: Po Mar 13, 2017 07:57
Napisal/-a tomaz_slo
A niti bladzo ne ve?
Objavljeno: Po Mar 27, 2017 08:20
Napisal/-a tomaz_slo
Strunjanske pečine niso. Še pogled malo bolj desno.

Objavljeno: Po Mar 27, 2017 09:57
Napisal/-a nac
..ja kaj pa če si je Popovič naredil vikend in palme nasadil,a???...

Objavljeno: To Mar 28, 2017 11:08
Napisal/-a Kariera
tomaz_slo napisal/-a:A niti bladzo ne ve?
Če bi moral Bladzo vedet, predvidevam da je tole na Tajskem?...

Objavljeno: Sr Mar 29, 2017 11:41
Napisal/-a tomaz_slo
Ni Tajska, je pa 7688 kilometrov stran od železniške postaje v Ljubljani.

Objavljeno: Sr Mar 29, 2017 15:45
Napisal/-a motorni
Šrilanka
Objavljeno: Pe Mar 31, 2017 03:26
Napisal/-a kr en
tomaz_slo napisal/-a:. ....je pa 7688 kilometrov stran od železniške postaje v Ljubljani.

Sedaj pa razumem tvojo dolgo odsotnost iz foruma. Kako pa je za sidrat tam?

Objavljeno: Ne Apr 02, 2017 22:02
Napisal/-a tomaz_slo
motorni napisal/-a:Šrilanka
Je! Za mikrolokacijo pomagam. Je blizu najbolj južne točke.
Objavljeno: Ne Apr 02, 2017 22:03
Napisal/-a tomaz_slo
kr en napisal/-a:tomaz_slo napisal/-a:. ....je pa 7688 kilometrov stran od železniške postaje v Ljubljani.

Sedaj pa razumem tvojo dolgo odsotnost iz foruma. Kako pa je za sidrat tam?

Malo je treba pazit, da ne zadaneš kita, ko vržeš sidro..
Pa lahko te val zelo daleč odnese...
Objavljeno: To Apr 04, 2017 12:00
Napisal/-a tomaz_slo
H2O napisal/-a:tomaz_slo napisal/-a:motorni napisal/-a:Šrilanka
Je! Za mikrolokacijo pomagam. Je blizu najbolj južne točke.
A je to blizu Matare, kjer se konča avtocesta?
P.S. Kdaj si pa bil na Srilanki?
Avtocesta na Šri Lanki? Ne se hecat.
Ja, je blizu. Slikan je vhod v pristanišče Mirissa, ko smo se vračali iz ogleda kitov v začetku marca.
Bi pripel kakšno fotko, pa Slikomat danes ne prežveči...
Objavljeno: To Apr 04, 2017 12:04
Napisal/-a klemn
Bi pripel kakšno fotko, pa Slikomat danes ne prežveči...[/quote]
Pa probi na shrani.si

Objavljeno: Sr Apr 05, 2017 08:17
Napisal/-a tomaz_slo
H2O napisal/-a:tomaz_slo napisal/-a:Avtocesta na Šri Lanki? Ne se hecat.

Že nekaj let je zgrajena avtocesta iz Colomba do Matare. V manj kot dveh urah zdaj s taxijem prevoziš pot, za katero si prej potreboval skoraj cel dan

. Ne mi rečt, da ste se cijazili po stari cesti?

Ne, peljali smo se z vlakom. Avtoceste pa res nobene nisem opazil.

Ampak zdaj vidim da je res.
Objavljeno: Sr Apr 05, 2017 09:08
Napisal/-a tomaz_slo
klemn napisal/-a:Bi pripel kakšno fotko, pa Slikomat danes ne prežveči...
Pa probi na shrani.si

[/quote]
Hvala za idejo..
Niso begunci, ampak turisti, ki so kupili poceni karto..
