Stran 1 od 1
Uganka 2, Biograd n/m - marina Kornati
Objavljeno: To Mar 10, 2009 20:03
Napisal/-a alent
evo tle je še ena, ampak mislim da ta nebo težka.

Objavljeno: To Mar 10, 2009 20:09
Napisal/-a Mitja P
Ja to je pa Biograd a ne ? Marina Kornati.
Objavljeno: To Mar 10, 2009 22:34
Napisal/-a gregor.n
Al pa Šangulin, odvisno na katerem pomolu je bil privezan.
lpg
Objavljeno: To Mar 10, 2009 23:15
Napisal/-a admin
Tole je slikano s pomola v marini Kornati, tisti na koncu, kjer je tudi "kučica" mornarjev. Šangulin je pa na levi strani slike, ki se ne vidi.
Sicer se pa tudi direktor marine Kornati piše Šangulin, tako da oboje je OK.
LP
Objavljeno: Sr Mar 11, 2009 14:26
Napisal/-a alent
prav ima admin, zraven kučice.
Objavljeno: Sr Mar 11, 2009 19:33
Napisal/-a Mitja P
Alent daj kakšno težjo no.

Objavljeno: Sr Mar 11, 2009 19:41
Napisal/-a nemo
Moram priznat, da se drzim pravli, da ce nimas za povedat nic pametnega, je bolje , da si tiho. V Biogradu se nisem bil

, zato sem samo prebral in sem bil tiho

. Bom pa se naprej spremljal in poskusal

!!!!!