Stran 1 od 1

Uganka 2, Biograd n/m - marina Kornati

Objavljeno: To Mar 10, 2009 20:03
Napisal/-a alent
evo tle je še ena, ampak mislim da ta nebo težka.

Slika

Objavljeno: To Mar 10, 2009 20:09
Napisal/-a Mitja P
Ja to je pa Biograd a ne ? Marina Kornati.

Objavljeno: To Mar 10, 2009 22:34
Napisal/-a gregor.n
Al pa Šangulin, odvisno na katerem pomolu je bil privezan. :lol:
lpg

Objavljeno: To Mar 10, 2009 23:15
Napisal/-a admin
Tole je slikano s pomola v marini Kornati, tisti na koncu, kjer je tudi "kučica" mornarjev. Šangulin je pa na levi strani slike, ki se ne vidi. :wink:
Sicer se pa tudi direktor marine Kornati piše Šangulin, tako da oboje je OK. :D

LP

Objavljeno: Sr Mar 11, 2009 14:26
Napisal/-a alent
prav ima admin, zraven kučice.

Objavljeno: Sr Mar 11, 2009 19:33
Napisal/-a Mitja P
Alent daj kakšno težjo no. 8)

Objavljeno: Sr Mar 11, 2009 19:41
Napisal/-a nemo
Moram priznat, da se drzim pravli, da ce nimas za povedat nic pametnega, je bolje , da si tiho. V Biogradu se nisem bil :shock: , zato sem samo prebral in sem bil tiho :D . Bom pa se naprej spremljal in poskusal :shock: !!!!!