Stran 1 od 1

1084

Objavljeno: Pe Dec 06, 2019 18:48
Napisal/-a pinosat
https://www.youtube.com/watch?v=eHpSe-M7MM0

Keri je oni prvi otok levo ??? :lol: :lol: :lol: :lol: ne več kot 3x dat na replay , pa hitrost predvajanja dajte na 0,25, bo lažje ugotovit :lol: :lol: :lol:

Re: 1084

Objavljeno: Pe Dec 06, 2019 21:28
Napisal/-a jozko
Se bojim, da nebo prav hitrega odgovora :idea:

Marsikdo bo gledal le proti premcu čolna :roll:

Re: 1084

Objavljeno: Pe Dec 06, 2019 22:03
Napisal/-a MareC
pinosat napisal/-a:https://www.youtube.com/watch?v=eHpSe-M7MM0

Keri je oni prvi otok levo ??? :lol: :lol: :lol: :lol: ne več kot 3x dat na replay , pa hitrost predvajanja dajte na 0,25, bo lažje ugotovit :lol: :lol: :lol:


otok "dve ritnice" in to dobre :mrgreen: :mrgreen:

Re: 1084

Objavljeno: So Dec 07, 2019 04:58
Napisal/-a Darh
MareC napisal/-a:
pinosat napisal/-a:https://www.youtube.com/watch?v=eHpSe-M7MM0

Keri je oni prvi otok levo ??? :lol: :lol: :lol: :lol: ne več kot 3x dat na replay , pa hitrost predvajanja dajte na 0,25, bo lažje ugotovit :lol: :lol: :lol:


otok "dve ritnice" in to dobre :mrgreen: :mrgreen:

In tam ponavadi nasedes :D

Re: 1084

Objavljeno: So Dec 07, 2019 10:15
Napisal/-a Marchi

Re: 1084

Objavljeno: Po Dec 09, 2019 13:07
Napisal/-a mrdaco
jozko napisal/-a:Se bojim, da nebo prav hitrega odgovora :idea:

Marsikdo bo gledal le proti premcu čolna :roll:


Jaz sem že 3x pogledal posnetek in sploh ne vidim nobenega otoka :lol: :P :D

Re: 1084

Objavljeno: Po Dec 09, 2019 19:52
Napisal/-a Roman 1
Ma kaj si tolk obalo snemal, bi moral bol proti premcu kamero obrnit,..

Re: 1084

Objavljeno: Če Jan 16, 2020 20:37
Napisal/-a MarjanT
Ždrelac ?

Re: 1084

Objavljeno: So Jan 18, 2020 12:28
Napisal/-a igorb
rit je vrhunska,otok je pac otok