kot sem že v drugi temi zapisal. "Za užitkarje"

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Darh napisal/-a:Tu pa imajo “korona ukrepe”, da kontaktirate kar po postaji
al napisal/-a:Ajde.. Korčula, Lumbarda
Nitniziv napisal/-a:B..... D........ K....
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti