Stran 1 od 1

1150, Kneža

Objavljeno: Če Avg 06, 2020 11:52
Napisal/-a kr en
Me je marchi skurcu in že popravljam :oops:
kot sem že v drugi temi zapisal. "Za užitkarje"



Slika

Re: 1150

Objavljeno: Če Avg 06, 2020 11:58
Napisal/-a Darh
Tu pa imajo “korona ukrepe”, da kontaktirate kar po postaji :wink:

Re: 1150

Objavljeno: Če Avg 06, 2020 12:03
Napisal/-a kr en
Darh napisal/-a:Tu pa imajo “korona ukrepe”, da kontaktirate kar po postaji :wink:


Ha, ha.
VHF mam sabo, ker čakam, da se Bladzo javi, ko pripluje bližje.


Drugače pa, ker se ozadje bolj slabo vidi, je to en mali bifejček, z lepo teraso in prekrasnim pogledom na valo. V tej vali (zaenkrat-hvala bogu) še ni boj in je varno zaprta za večino vetrov. Takole sediš in srkaš špriCAR za špricarjem in čakaš, da na barki izobesijo rdečo brisačo. (to je znak, da je kosilo na mizi :P )

Re: 1150

Objavljeno: Če Avg 06, 2020 12:42
Napisal/-a alesjo
:lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Re: 1150

Objavljeno: Če Avg 06, 2020 12:54
Napisal/-a Darh
Ti kar ene 3x še poklič, pol ti bo pa vseeno za rdečo zastavo al bo plapolala al pa ne.
Kwa nej riečem, užiwi!

Re: 1150

Objavljeno: Pe Avg 07, 2020 11:00
Napisal/-a kr en
pomoć :

Je otok. Južno dalmatinski. Kar velik (eden večjih jadranskih). Šesti po vrsti. :wink:

Re: 1150

Objavljeno: So Avg 08, 2020 08:55
Napisal/-a al
Ajde.. Korčula, Lumbarda

Re: 1150

Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 16:24
Napisal/-a kr en
al napisal/-a:Ajde.. Korčula, Lumbarda


Otok si zadeu, mest pa čist falil. :o

Potuhti! Sem napisu, da gledaš na barko, ki je spredaj varno sidrana. To v Lumbardi ni možno.

Re: 1150

Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 16:31
Napisal/-a al
o lejga. si se zbudu :mrgreen:

Korčula... vikend dom mnogim tajkunom.
ne bom našteval, ker imajo radi mir.
energetika je kar hešteg :D

Lej. Enkrat sm bil na Korčuli. Pač probu sm.
Priznej: če ne bi mel mene bi šla uganka u franže :D

Re: 1150

Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 16:41
Napisal/-a kr en
Top.
Zato ti bom pomagu. :)
Tisto zadi je celina.

Re: 1150

Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 16:49
Napisal/-a al
ok. pol bi lahk bla Lumbarda.
sam ni
ampak tam v Pelješkem kanalu preveč piha.. za Frenke

čist sm zmeden.
Banja? Ne mislm tvoje barke... :mrgreen:

Re: 1150

Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 19:56
Napisal/-a Nitniziv
B..... D........ K....

Re: 1150

Objavljeno: Po Avg 10, 2020 07:34
Napisal/-a kr en
Nitniziv napisal/-a:B..... D........ K....


:?:

B..... Dalmatino K.... ?

Zadaj se vidi Pelješac. :wink:

Re: 1150

Objavljeno: Sr Sep 30, 2020 07:40
Napisal/-a mimodami
Nitniziv zadel v polno!