Stran 1 od 1
1150, Kneža
Objavljeno: Če Avg 06, 2020 11:52
Napisal/-a kr en
Me je marchi skurcu in že popravljam
kot sem že v drugi temi zapisal. "Za užitkarje"

Re: 1150
Objavljeno: Če Avg 06, 2020 11:58
Napisal/-a Darh
Tu pa imajo “korona ukrepe”, da kontaktirate kar po postaji

Re: 1150
Objavljeno: Če Avg 06, 2020 12:03
Napisal/-a kr en
Darh napisal/-a:Tu pa imajo “korona ukrepe”, da kontaktirate kar po postaji

Ha, ha.
VHF mam sabo, ker čakam, da se Bladzo javi, ko pripluje bližje.
Drugače pa, ker se ozadje bolj slabo vidi, je to en mali bifejček, z lepo teraso in prekrasnim pogledom na valo. V tej vali (zaenkrat-hvala bogu) še ni boj in je varno zaprta za večino vetrov. Takole sediš in srkaš špriCAR za špricarjem in čakaš, da na barki izobesijo rdečo brisačo. (to je znak, da je kosilo na mizi

)
Re: 1150
Objavljeno: Če Avg 06, 2020 12:42
Napisal/-a alesjo
Re: 1150
Objavljeno: Če Avg 06, 2020 12:54
Napisal/-a Darh
Ti kar ene 3x še poklič, pol ti bo pa vseeno za rdečo zastavo al bo plapolala al pa ne.
Kwa nej riečem, užiwi!
Re: 1150
Objavljeno: Pe Avg 07, 2020 11:00
Napisal/-a kr en
pomoć :
Je otok. Južno dalmatinski. Kar velik (eden večjih jadranskih). Šesti po vrsti.

Re: 1150
Objavljeno: So Avg 08, 2020 08:55
Napisal/-a al
Ajde.. Korčula, Lumbarda
Re: 1150
Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 16:24
Napisal/-a kr en
al napisal/-a:Ajde.. Korčula, Lumbarda
Otok si zadeu, mest pa čist falil.
Potuhti! Sem napisu, da gledaš na barko, ki je spredaj varno sidrana. To v Lumbardi ni možno.
Re: 1150
Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 16:31
Napisal/-a al
o lejga. si se zbudu
Korčula... vikend dom mnogim tajkunom.
ne bom našteval, ker imajo radi mir.
energetika je kar hešteg
Lej. Enkrat sm bil na Korčuli. Pač probu sm.
Priznej: če ne bi mel mene bi šla uganka u franže

Re: 1150
Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 16:41
Napisal/-a kr en
Top.
Zato ti bom pomagu.
Tisto zadi je celina.
Re: 1150
Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 16:49
Napisal/-a al
ok. pol bi lahk bla Lumbarda.
sam ni
ampak tam v Pelješkem kanalu preveč piha.. za Frenke
čist sm zmeden.
Banja? Ne mislm tvoje barke...

Re: 1150
Objavljeno: Ne Avg 09, 2020 19:56
Napisal/-a Nitniziv
B..... D........ K....
Re: 1150
Objavljeno: Po Avg 10, 2020 07:34
Napisal/-a kr en
Nitniziv napisal/-a:B..... D........ K....
B..... Dalmatino K.... ?
Zadaj se vidi Pelješac.

Re: 1150
Objavljeno: Sr Sep 30, 2020 07:40
Napisal/-a mimodami
Nitniziv zadel v polno!