Stran 1 od 1

Uganka 76, Šimuni

Objavljeno: Če Jan 07, 2010 19:58
Napisal/-a motorni
Lepo vreme v nedeljo, kje je to?
Slika

Objavljeno: Če Jan 07, 2010 20:17
Napisal/-a jramsa
Pag-Šimuni 8)

Objavljeno: Če Jan 07, 2010 20:18
Napisal/-a kr en
Šimuni ?

Objavljeno: Če Jan 07, 2010 21:39
Napisal/-a Mitja P
Šimuni, drugje ne more biti, v ozadju pa južna puntica Mauna.

Objavljeno: Če Jan 07, 2010 21:45
Napisal/-a gregor.n
Absolutno Šimuni. BTW, spet so podražili priveze za cca 100-200 eur, živela recesija na hrvaški način.
lpg

Objavljeno: Če Jan 07, 2010 21:48
Napisal/-a Mitja P
Gregor, grem jutri malo dol, pa spotoma preverim še letošnji cenik.
Ni dvakrat za reči, da se ti kmalu pridružim v Biogradu.

Objavljeno: Če Jan 07, 2010 22:05
Napisal/-a u-r-o-s
Zame ena lepših marin na Jadranu.

Spet so podražil, ne moreš verjet, počasi bo že tudi med dražjimi, če bo šlo tako naprej... :(

Objavljeno: Če Jan 07, 2010 22:15
Napisal/-a Mitja P
u.r.o.s. ne boj se ne bo najdražja, sem že preveril so šle vse ACI marine spet gor.
Naša letos hvala bogu samo za 200 € lansko leto za 500 €

Objavljeno: Če Jan 07, 2010 22:20
Napisal/-a gregor.n
Ampak samo za lepoto plačati ... ne hvala, jaz ne več.
lpg

Objavljeno: Pe Jan 08, 2010 18:43
Napisal/-a motorni
Ja, res je Šimuni.

Objavljeno: So Jan 09, 2010 11:19
Napisal/-a gobbi
pri meni se je aci podražo za 600 eu mamicu jim vidim

Objavljeno: So Jan 09, 2010 13:12
Napisal/-a zobar
Tole z Hrvaškimi marinami mi diši na kartelni dogovor.Dvignejo ceno in če ti ne paše pač za naslednjo sezono ne podpišeš pogodbe in lahko greš.Samo kam, ko pa je drugje enaka ali skoraj enaka cena.Ne moreš reči, ne grem se več, saj barko moraš imeti nekje v vodi.Italija je nezanimiva,v Sloveniji nimaš kaj početi,Grčija je predaleč itd.Ostane edino Hrvaška.Oni to prav dobro vedo in zato lahko dvigujejo po par sto EUR vsako leto.Saj se spomnite koliko ste plačali pred recimo desetimi leti in koliko sedaj .