Stran 1 od 1

uganka 84, Školjić

Objavljeno: To Jan 26, 2010 22:08
Napisal/-a jure_b
Mali otok = mala uganka

Slika

Slika je slikana letos.

Objavljeno: To Jan 26, 2010 23:10
Napisal/-a Marchi
Kit grbavec!

Objavljeno: Sr Jan 27, 2010 08:19
Napisal/-a Slootack
u-boot

Objavljeno: Sr Jan 27, 2010 08:57
Napisal/-a burjovc
Niste resni - se že vidi ( čutite le sami ) da vam manjka resnega stika z morjem - zato takoj tja dol :D :D :D

Začnem ugibat bolj na široko - južni jadran? :?: ?

Objavljeno: Sr Jan 27, 2010 09:04
Napisal/-a MareC
otoček Školjić
pred Unijami :idea: :?:

Objavljeno: Sr Jan 27, 2010 10:11
Napisal/-a jure_b
Res je Školjič.

Mare lako tebi k si tam doma!



Slika

Objavljeno: Sr Jan 27, 2010 10:16
Napisal/-a MareC
jure_b napisal/-a:Res je Školjič.

Mare lako tebi k si tam doma!



Slika


samo sem najprej mislil, da si ga iz aviona slikal potem vidim, da si super zoom vklopil :wink: :D

sedaj mi je kapnilo, ko sem exif pogledal. Mater Jure ti mene malo nate.... ja škoda da nisem tudi jaz mogel z vami, sem pa slišal, da te je dobro opralo nazaj grede v Kvarnerju po ledeni burji.
Čestitke za korajžo :!: :wink:

Jaz grem dol ta vikend

Objavljeno: Sr Jan 27, 2010 10:18
Napisal/-a Marchi
Jebela cesta, pa 10x letno se peljem mimo. No, še dobro da mimo, ker je kar plitko tam okoli!

Ampak Kit Grbavec pa je tam zadaj, 2m pod gladino, ti povem da res.

Objavljeno: Sr Jan 27, 2010 10:24
Napisal/-a jure_b
Ni te blo na Unijah, edin gumon prvezan je bil moj.

Slika je od sobote 23. 1. 2010.

Napral naju je v ponedljek kr uredu.

Slika in filma sta od petka k je blo bl znosn :shock:

Slika

http://www.youtube.com/watch?v=7weIEevPU1E


http://www.youtube.com/watch?v=rCXF4rr6vps&feature=channel