Ne izzivat! Jo bom res napisal!

(zgodbo mislim).
Joško, kar pa se Vere tiče in srečanja z njo? Ti jo NE SMEŠ srečati, ker imaš lepšo polovico vedno poleg sebe. Zato tudi če si jo kdaj srečal, jo nisi želel videti.
Sem gledal na mornarja, barka se pa še kr prodaja. Po moje jo sploh nočejo prodat.
Ko bom imel več časa se ji spet posvetim.
LP
