Stran 1 od 1

205 ŠIBENIK

Objavljeno: Po Jan 31, 2011 20:05
Napisal/-a dule
Kam pluje tale "SECRET"
Slika

Objavljeno: Po Jan 31, 2011 20:32
Napisal/-a Marchi
V šibeniško banjo?

Objavljeno: Po Jan 31, 2011 20:43
Napisal/-a dule
Ja.
Lahka, kajne?

Objavljeno: Po Jan 31, 2011 20:50
Napisal/-a Marchi
Ja, lahka, ene par ton :lol:

Objavljeno: To Feb 01, 2011 08:47
Napisal/-a Mike
SEKRET?

Objavljeno: To Feb 01, 2011 08:53
Napisal/-a Savo1953
Mike napisal/-a:SEKRET?


Glej ime na krmi ladje :!: :)

Objavljeno: To Feb 01, 2011 08:56
Napisal/-a Mike
Sem videl, pa mi je izpeljanka bolj všeč, kot pa da bi imel ime čolna po porno filmih.