Stran 1 od 2

236

Objavljeno: To Jun 28, 2011 19:25
Napisal/-a Tex
Ena morjeplovska pot...

Slika


kje je, kdo pluje skoznjo ?

Objavljeno: To Jun 28, 2011 21:25
Napisal/-a frohlic7
Mali Lošinj, kdo.....ne poznam :(

Objavljeno: To Jun 28, 2011 21:34
Napisal/-a Tex
Jp, lokacija je prava ;) no pa saj ni bila težka...
Nisem mislil kdo na sliki, ampak kdo od vas....

Objavljeno: To Jun 28, 2011 21:42
Napisal/-a frohlic7
Jaz z 2052 bp :D

Objavljeno: To Jun 28, 2011 22:33
Napisal/-a Novinec
No ja Tex, samo toliko...... imaš večjo srečo kot pamet :roll:

LP
:wink:

Objavljeno: To Jun 28, 2011 22:57
Napisal/-a Tex
zakaj, saj vidiš,da gre... še celo bp ;)

Objavljeno: To Jun 28, 2011 23:03
Napisal/-a Novinec
Tex napisal/-a:zakaj, saj vidiš,da gre... še celo bp ;)



hahahahaha, enkrat, dvakrat še.... enkrat pa ne bo šlo.... :cry:

LP
:wink:

Objavljeno: To Jun 28, 2011 23:12
Napisal/-a Tex
ah no, daj, mora jit...

za ostale je tu : http://www.stayafloatmarine.com/

Objavljeno: Sr Jun 29, 2011 05:31
Napisal/-a kr en
S tamalimi, k majo pete še gre. Vedno sem imel tam slab občutek, k se voda bistri in dno bliža. Uff, pol pa končno začne padat. :?
Ampak Tex, da rineš z osovincem tam skoz. :roll: Očitno maš še taprve živce in se ne sekiraš za njih.

Objavljeno: Sr Jun 29, 2011 08:51
Napisal/-a Marchi
Ha, prolaz Most, M. Lošinj.
Tukaj sem, še v prejšnjem stoletju, prvič krstil kobilico na moji 7m jadrnici z ugrezom 1,9m. Kar pa ne pomeni, da je tam globina taka. NE NI!

Slika

Objavljeno: Sr Jun 29, 2011 09:43
Napisal/-a kr en
:lol: :lol: :lol:

Objavljeno: Sr Jun 29, 2011 11:11
Napisal/-a zlatko83
Jaz sem s Sea Ray 245 plul tam skozi, malce sem pridvignil nogo, res je neprijeten občutek, ampak gre, če le ni premočna oseka; sem opazil tudi Bayliner 2855, ki je normalno preplul.
Sedaj s 270 pa nisem več upal tam skozi.

Objavljeno: Sr Jun 29, 2011 11:15
Napisal/-a Mike
Ja fantje pun gas skoz in imaš manjši ugrez.

Objavljeno: Sr Jun 29, 2011 13:45
Napisal/-a Tex
hehe, samo pol bi dobil pa kazen, ker ne smeš glisirat tko blizu ;) :lol:

Objavljeno: Sr Jun 29, 2011 15:25
Napisal/-a kr en
zlatko83 napisal/-a:Jaz sem s Sea Ray 245 plul tam skozi, malce sem pridvignil nogo, res je neprijeten občutek, ampak gre, če le ni premočna oseka; sem opazil tudi Bayliner 2855, ki je normalno preplul.
Sedaj s 270 pa nisem več upal tam skozi.


Brez skrbi, tudi Gobbi 345 gre še tam :oops: . Ampak barke z osovinami, ki imajo greza 1,2 do 1,5 metra, je pa res rizik ! :?