Stran 1 od 2

343, Vrsar

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 10:56
Napisal/-a Tex
Kam pluje ovaj brod ?

Slika

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:01
Napisal/-a pešekan
va istrio ?

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:08
Napisal/-a Tex
a di ?

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:09
Napisal/-a pešekan
veruda

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:10
Napisal/-a Tex
noup...

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:11
Napisal/-a pešekan
Ma dejmo tele iz ISTRE pustit adminu, da malo obudi spomine. :lol:

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:23
Napisal/-a potapljač
Rovinj :oops:

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 12:43
Napisal/-a Tex
ne tudi v Rovinj ne...

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 13:42
Napisal/-a kr en
Vrsar

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:04
Napisal/-a Tex
Tudi to ne bo pravilen odgovor... :wink:

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:05
Napisal/-a pešekan
pomer

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:06
Napisal/-a Tex
noup, sej kr en je tisto vas zadej zadel ;)
Samo vprašanje je Kam pluje tale barka :)

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:07
Napisal/-a bolid
Ja pluje pa proti marini :lol:

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:07
Napisal/-a Tex
noup :wink: na TANKŠTELO :twisted:

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:08
Napisal/-a bolid
Pa veš da sem že imel napisano da gre na PUMPO :shock: :lol: