Stran 1 od 2
343, Vrsar
Objavljeno: Če Feb 23, 2012 10:56
Napisal/-a Tex
Kam pluje ovaj brod ?

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:01
Napisal/-a pešekan
va istrio ?
Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:08
Napisal/-a Tex
a di ?
Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:09
Napisal/-a pešekan
veruda
Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:10
Napisal/-a Tex
noup...
Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:11
Napisal/-a pešekan
Ma dejmo tele iz ISTRE pustit adminu, da malo obudi spomine.

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 11:23
Napisal/-a potapljač
Rovinj

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 12:43
Napisal/-a Tex
ne tudi v Rovinj ne...
Objavljeno: Če Feb 23, 2012 13:42
Napisal/-a kr en
Vrsar
Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:04
Napisal/-a Tex
Tudi to ne bo pravilen odgovor...

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:05
Napisal/-a pešekan
pomer
Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:06
Napisal/-a Tex
noup, sej kr en je tisto vas zadej zadel
Samo vprašanje je Kam pluje tale barka

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:07
Napisal/-a bolid
Ja pluje pa proti marini

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:07
Napisal/-a Tex
noup

na TANKŠTELO

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 14:08
Napisal/-a bolid
Pa veš da sem že imel napisano da gre na PUMPO
