Stran 1 od 1

371, Tribunj

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:24
Napisal/-a rider666
Ena iz oktobra lani...katero mesto je v ozadju

Slika

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:38
Napisal/-a kr en
T...... ?

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:38
Napisal/-a nac
T mogoče?

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:39
Napisal/-a rider666
P**** ste dobri, bo treba kaj težjega dobit!

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:48
Napisal/-a admin
Je T ja, pri tisti cerkvici na hribu sem jaz slikal natančno v smeri tvojega čolna enih par ugank nazaj... :wink:

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:50
Napisal/-a kr en
Asociacije :

A mate radi ogrsko salamo? :D

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:52
Napisal/-a Mitja P
Tri... :D

Objavljeno: To Feb 28, 2012 19:26
Napisal/-a Stal
kr en napisal/-a:Asociacije :

A mate radi ogrsko salamo? :D


Ha,ha... všeč