Stran 1 od 1
371, Tribunj
Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:24
Napisal/-a rider666
Ena iz oktobra lani...katero mesto je v ozadju

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:38
Napisal/-a kr en
T...... ?
Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:38
Napisal/-a nac
T mogoče?
Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:39
Napisal/-a rider666
P**** ste dobri, bo treba kaj težjega dobit!
Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:48
Napisal/-a admin
Je T ja, pri tisti cerkvici na hribu sem jaz slikal natančno v smeri tvojega čolna enih par ugank nazaj...

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:50
Napisal/-a kr en
Asociacije :
A mate radi ogrsko salamo?

Objavljeno: To Feb 28, 2012 18:52
Napisal/-a Mitja P
Tri...

Objavljeno: To Feb 28, 2012 19:26
Napisal/-a Stal
kr en napisal/-a:Asociacije :
A mate radi ogrsko salamo?

Ha,ha... všeč