437, Vrbsko jezero

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

437, Vrbsko jezero

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Mar 28, 2012 22:03

Tale je pa bolj za poznavalce... :wink:
Zna biti zanimiva, če je ne bo kak padalec takoj uničil... :evil:
Slika
Uporabniški avatar
Bimmer
Viceadmiral
Prispevkov: 481
Pridružen: So Apr 23, 2011 11:34
Kraj: Bled

OdgovorNapisal/-a Bimmer » Sr Mar 28, 2012 22:19

Pokrajina zgleda nemorska. :)
Jaz bi kompas usmeril bolj na S kot pa na J.
Plovilo: ALA MOANA II
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Če Mar 29, 2012 10:20

menda je voda sladka
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Če Mar 29, 2012 10:51

Tele bež tende se mi ful dopadejo.... Teoretično bi jih lahko uporabil kot jadro..
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Če Mar 29, 2012 11:01

so kot kočije
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Če Mar 29, 2012 14:52

Jezero?? Sm tut jest za A ali D
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
vili
Viceadmiral
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Feb 23, 2009 22:10

OdgovorNapisal/-a vili » Če Mar 29, 2012 15:13

Država A,kraj W ,sem videl tam takšne Rent a Boot čolne z električnimi motorji.


L.P.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Če Mar 29, 2012 19:57

Dobro sklepate, res je pokrajina zelena, čeprav je tudi Mljet precej zelen. :wink:
Voda je res sladka. Ima Vili prav ali ne?
Uporabniški avatar
Bimmer
Viceadmiral
Prispevkov: 481
Pridružen: So Apr 23, 2011 11:34
Kraj: Bled

OdgovorNapisal/-a Bimmer » Če Mar 29, 2012 20:06

Ciljam na jezero med Beljakom in Celovcem. Jih je sicer več. Ta je recimo največji tam. :)
Plovilo: ALA MOANA II
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Mar 30, 2012 15:38

Res je največje jezero tam vmes, torej "Vrbsko jezero" ali po njihovo "Wörthersee".

Sedaj pa še bolj natančna lokacija, v katerem kraju je slikano. :wink:
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Mar 30, 2012 16:10

Takoj tam desno zadaj imajo Weinerschnicle... :wink:
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Mar 31, 2012 15:50

Hahaha, ja dunajske zrezke res dobiš v teh krajih, čeprav mislim, da so enako ali pa še bolj pogosti po slovenskih oštarijah... :wink:
Uporabniški avatar
vili
Viceadmiral
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Feb 23, 2009 22:10

OdgovorNapisal/-a vili » So Mar 31, 2012 18:46

Mi smo bili 2x z motorji v Velden-u in obakrat jedli winnerschnitzel.


L.P.
gorenjc
Admiral
Prispevkov: 705
Pridružen: Ne Nov 04, 2007 23:22
Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a gorenjc » So Mar 31, 2012 19:53

kakšni šnicli so zdaj tam ? vinski (Tex), zmagovalni (Vili) al dunajski ? :)
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » So Mar 31, 2012 21:17

gorenjc napisal/-a:kakšni šnicli so zdaj tam ? vinski (Tex), zmagovalni (Vili) al dunajski ? :)


:lol: :lol: :lol:

Ne vem mi gremo vedno na "Wiener Schnitzel" pa liter vina,
tako,da potem postane "Weinerschnitzel"
je pa čisto možno, da bi mu lahko rekel v pravi gostilni tudi "Winnerschnitzel "

:twisted:
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta