gorenjc napisal/-a:kakšni šnicli so zdaj tam ? vinski (Tex), zmagovalni (Vili) al dunajski ?
Ne vem mi gremo vedno na "Wiener Schnitzel" pa liter vina,
tako,da potem postane "Weinerschnitzel" je pa čisto možno, da bi mu lahko rekel v pravi gostilni tudi "Winnerschnitzel "
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”