Blago za tendo

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

Marjan 99
Poročnik fregate
Prispevkov: 70
Pridružen: Če Apr 21, 2011 16:38

Blago za tendo

OdgovorNapisal/-a Marjan 99 » Pe Maj 15, 2015 12:00

--
Nazadnje spremenil Marjan 99, dne To Jun 06, 2017 21:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » So Maj 16, 2015 09:21

.

Po mojem je najbolje, da greš do izdelovalcev kamp opreme, tend.....

Tam boš povedal kaj želiš in ti mojster izdela.

Ravno pretekli teden sem odnesel tendo za zaprtje kokpita na popravilo. Sukanec -cvirn je pod težo UV-ja začel močno popuščat. Nekaj netov za pripet se je spulilo, obroba je zacvetela na nekaj mestih,

Odnesel sem v TALE servis in mi je nanovo pošila vse šive. Prerezala bočni stranici in vstavila dodatne zadrge v dolžini 2x1,2m. Ojačala z manjšimi flikami in nadomestila 4xnete za pripopat. Vstavila dve fliki v kotih, na obremenjenih mestih. Pošila obrobo platna, pa še kaj ...
Vse skupaj za 126 EUR. Po moji oceni je šivov za več kot 50m.

Po mojem izdelava super, cena pa tudi zelo korektna.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » So Maj 16, 2015 23:39

Tudi jaz hodim k njim na kakšna manjša popravila, so mi vedno dobro porihtali.
boni
Kapitan
Prispevkov: 190
Pridružen: To Jun 07, 2011 22:25

OdgovorNapisal/-a boni » Po Maj 18, 2015 10:57

Meni so tudi tu naredili zimsko tendo. Oni sicer delajo bolj za šotore in nimajo toliko materiala za navtiko. Dober material za navtiko ima Madix, Šempeter pri Gorici. Pri njih sem kupil že marsikaj in sem zelo zadovoljen.
mato
Admiral
Prispevkov: 907
Pridružen: Pe Apr 25, 2014 13:27
Kraj: Škofja loka

OdgovorNapisal/-a mato » Po Maj 18, 2015 21:15

Mato :wink:
Uporabniški avatar
motorni
Admiral
Prispevkov: 2636
Pridružen: Po Maj 14, 2007 00:04
Kraj: Zagorje

OdgovorNapisal/-a motorni » Sr Maj 20, 2015 09:39

Če bi rad delal sam, pa kupi sukanec filan 30 in ostalo v trgovini lotas na slomškovi v Ljubljani (nasproti stare elektrarne), tyvek folijo pa dobiš v vsaki železnini. Tale tyvek ni sicer namenjen temu, je pa lahek, se ne trga, diha, lahko ga šivaš in ne gori, če ga poskusiš prižgati z vžigalnikom. Držal ti bo kakšnih 5 let.
Slika
__________________
lp
motorni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov