LOMAC 520
Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino
LOMAC 520
Kakšno mnenje imate o tem gumenjaku
http://www.subito.it/nautica/lomac-5-20 ... 502019.htm
http://www.subito.it/nautica/lomac-5-20 ... 502019.htm
Odvisno
jaz sem imel novega (iz trgovine) 520 OK in sem z njim imel same težave..
Od tega, da so se mi odlepili tubusi na morju in mi je 30 milj od obale puščal (potem sem tubus zavezal s špago za konzolo in tako prečkal kvarner).. Do tega, da je bilo zrcalo previsoko in je montiran motor vlekel zrak, do tega, da so v roku pol leta zarjaveli vijaki na konzoli,
moral sem plastificirati (ojačati) plastiko (pokrove) ker so bili tanki kot papir..
Skratka... starejši lomaci so boljši
nebi pa si želel več lomac-a..
Mogoče sem imel le smolo...
jaz sem imel novega (iz trgovine) 520 OK in sem z njim imel same težave..
Od tega, da so se mi odlepili tubusi na morju in mi je 30 milj od obale puščal (potem sem tubus zavezal s špago za konzolo in tako prečkal kvarner).. Do tega, da je bilo zrcalo previsoko in je montiran motor vlekel zrak, do tega, da so v roku pol leta zarjaveli vijaki na konzoli,
moral sem plastificirati (ojačati) plastiko (pokrove) ker so bili tanki kot papir..
Skratka... starejši lomaci so boljši
Mogoče sem imel le smolo...
Nasvet
Pozdravljeni,
tudi sam se po parih rentah odločam za nabavo gumice pa mi je padel v oči spodnji oglas. Za vsak vaš nasvet oz. mnenje, vam bom zelo hvaležen. LP
http://www.subito.it/vi/143295437.htm
tudi sam se po parih rentah odločam za nabavo gumice pa mi je padel v oči spodnji oglas. Za vsak vaš nasvet oz. mnenje, vam bom zelo hvaležen. LP
http://www.subito.it/vi/143295437.htm
peterv6i napisal/-a:Odvisno
jaz sem imel novega (iz trgovine) 520 OK in sem z njim imel same težave..
Od tega, da so se mi odlepili tubusi na morju in mi je 30 milj od obale puščal (potem sem tubus zavezal s špago za konzolo in tako prečkal kvarner).. Do tega, da je bilo zrcalo previsoko in je montiran motor vlekel zrak, do tega, da so v roku pol leta zarjaveli vijaki na konzoli,
moral sem plastificirati (ojačati) plastiko (pokrove) ker so bili tanki kot papir..
Skratka... starejši lomaci so boljšinebi pa si želel več lomac-a..
Mogoče sem imel le smolo...
ni bilo garancije?
Re: Nasvet
jakajuka napisal/-a:Pozdravljeni,
tudi sam se po parih rentah odločam za nabavo gumice pa mi je padel v oči spodnji oglas. Za vsak vaš nasvet oz. mnenje, vam bom zelo hvaležen. LP
http://www.subito.it/vi/143295437.htm
za takega bi v slo prodajalec zahteval 11900...
Re: Nasvet
kondor88 napisal/-a:
za takega bi v slo prodajalec zahteval 11900...
To mi je jasno, zato gledam tudi preko meja.
Kaj pa s tehničnega vidika?
-
Daki
alešž napisal/-a:Zdravo
Malo gledamo tudi mi da bi spet malo zrasli pa sem tudi jaz gledal Lomaka
pa me zanima vaše mnenje na splošo o gumenjakih Lomac dolžine 5-6 m in pa letnik 2000-2005 in pa seveda kateri gumenjak mi še svetujete cca6000-8000eur. Vesev bom vsake informacije.
LP Aleš
Ti evri, metri in letnik se malo izključujejo... Ena stvar bo morala iz ena enačbe.
Lp, Miha
-
Daki
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
