Kupujem Nov Gumenjak

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Če Jan 28, 2010 12:29

Točno tako Cibro, še posebaj za nas ki dosti šraufamo. :D

Za tako dolžino je mogoče res najprimernejši izvenkrmni, pa tudi videti je nekako boljše vse skupaj, čeprav izgubiš krmno ploščad po vsej širini. Spet pridemo do tega za kaj se bo čoln uporabljal.
Guma je guma, zaenkrat.
patrulja
Praporščak
Prispevkov: 30
Pridružen: Sr Jan 20, 2010 17:36

OdgovorNapisal/-a patrulja » Pe Jan 29, 2010 02:10

Ok!

zDEJ PA ZARES!

mam na mizi par ponudb, zdej bi vas pa neglede na ceno prašal za kvaliteto in pripombe

Brig 645
BSC 65
Shark 23

posebej me zanima vase mnenje o gumenjakih "Nautica Led" (680)
rugby je bolečina;)
Original-One
Viceadmiral
Prispevkov: 482
Pridružen: Po Maj 25, 2009 21:56

OdgovorNapisal/-a Original-One » Pe Jan 29, 2010 08:39

patrulja napisal/-a:Ok!

zDEJ PA ZARES!

mam na mizi par ponudb, zdej bi vas pa neglede na ceno prašal za kvaliteto in pripombe

Brig 645
BSC 65
Shark 23

posebej me zanima vase mnenje o gumenjakih "Nautica Led" (680)


Z Nautico Led so makaronarji ful zadvoljni. Osebno bi izmed teh vzel nautico led, je kvaliteten čoln, vendar tudi cena ni nizka. Kot vem, tudi brig ni slab čoln, sicer meni osebno ne najlepši. Stvar okusa. Ostalih niti ne poznam.

lp
Uporabniški avatar
sacs
Viceadmiral
Prispevkov: 433
Pridružen: Sr Jul 29, 2009 07:25

OdgovorNapisal/-a sacs » Pe Jan 29, 2010 09:04

si kej razmišljal o Kardis gumenjakih
lastnik je firme je bivši ustanovitelj Sacsa se da pa dobr zment
z Robijem iz Trbovelj

http://www.kardis.it/
ne se đalabajat
patrulja
Praporščak
Prispevkov: 30
Pridružen: Sr Jan 20, 2010 17:36

OdgovorNapisal/-a patrulja » Ne Jan 31, 2010 20:57

Kardis so res nekaj posebnega.. res zanimivi.. tut cena ni astronomska...

Ima kdo idejo kaj dobit z polno opremo za okoli 25 000 EUR ?
rugby je bolečina;)
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Jan 31, 2010 21:35

Patrulja,pusti šminko in POLNO opremo.Stare morjeplovce vprašaj ,kaj se res rabi in za razliko boš kupil za par let vožnje bencina.
LP Iztok
rtm
Naddesetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: To Feb 02, 2010 10:54
Kraj: TRBOVLJE
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rtm » To Feb 02, 2010 11:14

ČE SI INTERESENT KUPITI GUMENJAKA 6.80M SE JAVI ZA VEČ INFO. NA robiteam.marine@gmail.com
veteran
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 140
Pridružen: Če Feb 04, 2010 11:55

OdgovorNapisal/-a veteran » Če Feb 04, 2010 12:37

Kardis v Sloveniji nima več uvoznika!!
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3373
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Feb 04, 2010 12:45

veteran napisal/-a:Kardis v Sloveniji nima več uvoznika!!


od kje ti ta informacija :idea: :?: :roll:
v redu je, da predno se kaj napiše, pozanima oz ne širi neresnico

zastopnik oz prodajalec JE v Sloveniji in to je RTM d.o.o. iz Trbovelj
tam jih tudi izdelujejo(plastiko).
Po polomiji z Gumonom d.o.o. je on prevzel prodajo in zastopstvo za Slovenijo.
Tudi na Internavtici, Splitu, Izoli bo prisoten s vsaj tremi modeli v vodi.

verjetno se vsi strinjamo, da mora biti informacija, če se že širi pravilna
veteran
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 140
Pridružen: Če Feb 04, 2010 11:55

OdgovorNapisal/-a veteran » Če Feb 04, 2010 12:49

Preglej Kardisovo spletno stran in preveri distributerje! Mogoče se motim, ampak Slovenije nisem zasledil.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Če Feb 04, 2010 12:51

Kontaktiraj par postov višje Robija rtm, pa boš videl da se da kupit.
lpg
https://medisken.si
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3373
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Feb 04, 2010 13:20

veteran napisal/-a:Preglej Kardisovo spletno stran in preveri distributerje! Mogoče se motim, ampak Slovenije nisem zasledil.

no pa smo tukaj, če dam informacijo na morjeplovca je TA TOČNA in ZANESLJIVA :wink: :wink:
veteran
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 140
Pridružen: Če Feb 04, 2010 11:55

OdgovorNapisal/-a veteran » Če Feb 04, 2010 13:38

SAMOREKLAMA???
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3373
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Feb 04, 2010 13:43

veteran napisal/-a:SAMOREKLAMA???


ne vem kaj naj rečem, 4 prispevki v enem dnevu in že obtoževanja(navadno napisani v treh besedah skupaj s večimi klicaji in vprašaji)

moje mnenje je da to ni samoreklama, ker jaz nimam nič s Kardisom razen da sem tri modele preizkusil in sem zadovoljen z izdelavo in predvsem ceno:evil:
enako kot z Sacsom ali Zarom.....
veteran
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 140
Pridružen: Če Feb 04, 2010 11:55

OdgovorNapisal/-a veteran » Če Feb 04, 2010 13:53

Za forum sem zvedel včeraj. Za ostalo, glede nato da si zelo dobro informiran, se ti pa opravičujem. Jaz sem samo preverjal njihovo spletno stran, ker so mi izdelki všeč! Slovenija, pa kljub vsemu ni citirana. lp

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta