Za tako dolžino je mogoče res najprimernejši izvenkrmni, pa tudi videti je nekako boljše vse skupaj, čeprav izgubiš krmno ploščad po vsej širini. Spet pridemo do tega za kaj se bo čoln uporabljal.
Kupujem Nov Gumenjak
Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino
-
Original-One
- Viceadmiral
- Prispevkov: 482
- Pridružen: Po Maj 25, 2009 21:56
patrulja napisal/-a:Ok!
zDEJ PA ZARES!
mam na mizi par ponudb, zdej bi vas pa neglede na ceno prašal za kvaliteto in pripombe
Brig 645
BSC 65
Shark 23
posebej me zanima vase mnenje o gumenjakih "Nautica Led" (680)
Z Nautico Led so makaronarji ful zadvoljni. Osebno bi izmed teh vzel nautico led, je kvaliteten čoln, vendar tudi cena ni nizka. Kot vem, tudi brig ni slab čoln, sicer meni osebno ne najlepši. Stvar okusa. Ostalih niti ne poznam.
lp
si kej razmišljal o Kardis gumenjakih
lastnik je firme je bivši ustanovitelj Sacsa se da pa dobr zment
z Robijem iz Trbovelj
http://www.kardis.it/
lastnik je firme je bivši ustanovitelj Sacsa se da pa dobr zment
z Robijem iz Trbovelj
http://www.kardis.it/
ne se đalabajat
ČE SI INTERESENT KUPITI GUMENJAKA 6.80M SE JAVI ZA VEČ INFO. NA robiteam.marine@gmail.com
veteran napisal/-a:Kardis v Sloveniji nima več uvoznika!!
od kje ti ta informacija
v redu je, da predno se kaj napiše, pozanima oz ne širi neresnico
zastopnik oz prodajalec JE v Sloveniji in to je RTM d.o.o. iz Trbovelj
tam jih tudi izdelujejo(plastiko).
Po polomiji z Gumonom d.o.o. je on prevzel prodajo in zastopstvo za Slovenijo.
Tudi na Internavtici, Splitu, Izoli bo prisoten s vsaj tremi modeli v vodi.
verjetno se vsi strinjamo, da mora biti informacija, če se že širi pravilna
veteran napisal/-a:SAMOREKLAMA???
ne vem kaj naj rečem, 4 prispevki v enem dnevu in že obtoževanja(navadno napisani v treh besedah skupaj s večimi klicaji in vprašaji)
moje mnenje je da to ni samoreklama, ker jaz nimam nič s Kardisom razen da sem tri modele preizkusil in sem zadovoljen z izdelavo in predvsem ceno:evil:
enako kot z Sacsom ali Zarom.....
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta
