veteran napisal/-a:Za forum sem zvedel včeraj. Za ostalo, glede nato da si zelo dobro informiran, se ti pa opravičujem. Jaz sem samo preverjal njihovo spletno stran, ker so mi izdelki všeč! Slovenija, pa kljub vsemu ni citirana. lp
na žalost je tako, da smo majhni in na kar nekaj katalogih, spletnih straneh slovenski zastopniki, boljše rečeno prodajalci niso napisani, ker so enostavno premajhni(ko bodo dosegli kvoto in bodo vsaj nekaj let prodajali potem bodo)
brez skrbi nič ne zamerim, tisti pa ki spremljamo sceno gumenjakov v SLO pa zadeve poznamo, skoraj prej preden se zgodijo
