Stran 1 od 1

ZAR 53 mnenje / pomoč pri odločitvi o nakupu

Objavljeno: Če Avg 14, 2025 09:32
Napisal/-a matjaz72
Pozdravljeni. Zanimam se za nakup gumenjaka in sem naletel na zanimiv oglas za gumenjak ZAR 53. Pa me zanima vaše mnenje na podlagi vaših izkušenj. Se splača ? Pozna morda kdo ohranjenost tega čolna ? Hvala za vsa mnenja. Link: https://www.njuskalo.hr/gumenjaci/mar-c ... s-45530004

Re: ZAR 53 mnenje / pomoč pri odločitvi o nakupu

Objavljeno: Če Avg 14, 2025 10:17
Napisal/-a MareC
jaz čolna, ki je bil dooolgo časa v renti (Adria rent Mali Lošinj), ne bi kupil nikoli, poleg tega lahko komu drugemu prodaja bučke s 500 urami, ta čoln že kar nekaj let videvam med sezono povsod po okoliških otokih, letnik je 2004
v glavnem moje mnenje sem napisal, ti pa premisli, sploh glede Selve 115 efiin starosti čolna

Re: ZAR 53 mnenje / pomoč pri odločitvi o nakupu

Objavljeno: Pe Avg 15, 2025 07:30
Napisal/-a matjaz72
Najlepša hvala za odgovor. Bom naredil obvoz okoli njega.

Re: ZAR 53 mnenje / pomoč pri odločitvi o nakupu

Objavljeno: Pe Avg 15, 2025 14:47
Napisal/-a Jape
Imel ZAR53 šest let. Za to dolžino gumona ima največ prostora. Z lahkoto na njem ležijo štirje odrasli. Prostora za hrambo šare je res ogromno . Plovne lastnosti so odlične tudi v težjem morju. Na mojem je bil Suzuki DF115 in je dosegel max 38kts z polnim tankom 130L in eno osebo. Dva odrasla in dva mulca smo imeli potovalno 28-30kts. Poraba 0,7/nm. Če dobiš 53ko z 130 ali 140ks , kar je max za ta čolniček je super kombinacija. Minimum pa je vsaj za moje pojme 115ks.

Re: ZAR 53 mnenje / pomoč pri odločitvi o nakupu

Objavljeno: Sr Avg 27, 2025 11:57
Napisal/-a matjaz72
Najlepša hvala za odgovor.