bayliner ciera 2355

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Sashs
Kontraadmiral
Prispevkov: 233
Pridružen: So Sep 01, 2012 21:58

OdgovorNapisal/-a Sashs » To Jan 05, 2016 20:02

habibi Vll napisal/-a:Cibro bodi kar vesel,da imaš barko,ki jo lahko pelješ domov in ti ni treba plačevat dragih marin.Res,da je malo manj prostora,vendar za ceno marine imaš lahko odličen dopust pa še ostal ti bo kaj za naslednje leto.Je pa logično če imaš vir dohodka,imaš tudi večjo barko.Saj pznaš tistega--vsak po svoje boga moli--in tako je. :lol:



Govoris bedarije
Dovolj velika barka v marini je kot aprtma... Ce preracunam kolikokrat sem bil lani na morju in bi moral najeti apartma je marina bila drobiz....

Odvisno kok koristis mi gremo na morje vsak vikend ko je lepo od maja do oktobra...plus 1 mesec dopusta
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Jan 06, 2016 18:52

ja ,res je barka mal apartma sam 7 m je za tolk časa bit dol mal mal..,morda za 2 osebi,sicer rata gužva v slabem vremenu še na 13 m barke
Sashs
Kontraadmiral
Prispevkov: 233
Pridružen: So Sep 01, 2012 21:58

OdgovorNapisal/-a Sashs » Sr Jan 06, 2016 19:54

polanc napisal/-a:ja ,res je barka mal apartma sam 7 m je za tolk časa bit dol mal mal..,morda za 2 osebi,sicer rata gužva v slabem vremenu še na 13 m barke



Moj 2859 je bil 8,5 metrov in je bil po razporeditvi top. Prej sem imel avtodom pa je ta coln imel vec prostora v kabini...


Pri tanovi barki problema z prosorom ni vec :)
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Jan 07, 2016 18:00

Mi 3 smo mel ze na 5m gumi dost placa samo spat se ni dalo.To je edini razlog za nakup plastike.
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4361
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Če Jan 07, 2016 20:29

Sashs napisal/-a:
habibi Vll napisal/-a:Cibro bodi kar vesel,da imaš barko,ki jo lahko pelješ domov in ti ni treba plačevat dragih marin.Res,da je malo manj prostora,vendar za ceno marine imaš lahko odličen dopust pa še ostal ti bo kaj za naslednje leto.Je pa logično če imaš vir dohodka,imaš tudi večjo barko.Saj pznaš tistega--vsak po svoje boga moli--in tako je. :lol:



Govoris bedarije
Dovolj velika barka v marini je kot aprtma... Ce preracunam kolikokrat sem bil lani na morju in bi moral najeti apartma je marina bila drobiz....

Odvisno kok koristis mi gremo na morje vsak vikend ko je lepo od maja do oktobra...plus 1 mesec dopusta


To je tvoje prepričanje,ni frke,mogoče pa drugi mislijo drugače,mogoče pa ti govoriš bedarije :wink:
mašinfirer
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Jan 08, 2016 07:41

:lol: :lol:
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Če Jan 14, 2016 10:18

Tex napisal/-a::lol: :lol:

:D :D :D
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Jan 14, 2016 13:18

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 6 gostov