habibi Vll napisal/-a:Cibro bodi kar vesel,da imaš barko,ki jo lahko pelješ domov in ti ni treba plačevat dragih marin.Res,da je malo manj prostora,vendar za ceno marine imaš lahko odličen dopust pa še ostal ti bo kaj za naslednje leto.Je pa logično če imaš vir dohodka,imaš tudi večjo barko.Saj pznaš tistega--vsak po svoje boga moli--in tako je.
Govoris bedarije
Dovolj velika barka v marini je kot aprtma... Ce preracunam kolikokrat sem bil lani na morju in bi moral najeti apartma je marina bila drobiz....
Odvisno kok koristis mi gremo na morje vsak vikend ko je lepo od maja do oktobra...plus 1 mesec dopusta

