Decembrsko srečanje

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

papa
Viceadmiral
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 12:18
Kraj: ČRNA GORA - MURTER- SLANICA

OdgovorNapisal/-a papa » To Nov 22, 2011 09:04

Tist k jo ma rad jo ma doma :lol: pridem na enega al dva :D
^^^^^^^^^^^||
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » To Nov 22, 2011 09:05

primusr napisal/-a:
Tex napisal/-a:
Mike napisal/-a:Pridem, najbrž kar 2.


Ti bl ropotaš, pol te pa nikol ni !


Tako je, še jaz sem bil večkrat.. :oops:


Fantje ne se navijat. Res pa da sem zamočil na martinovanju. Sledi kalodont na ruti. Payer, oprosti za offtopic.
V8 + Jet drive
mile
Admiral
Prispevkov: 825
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » To Nov 22, 2011 09:23

Mike pazi-dvojni kalodont, ker se nisi niti odjavil.

Čakam službeni razpored za december, da si porihtam prosto, tako da verjetno pridem. Bom potrdil v naslednjih dnevih.
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » To Nov 22, 2011 18:25

Tudi jaz čakam, da se v službi dogovorimo, če bom lahko šel. Zaje..... so me za martinovanje upam, da me vsaj za decembersko srečanje ne bodo. :D
Morje da in morje vzame.
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » To Nov 22, 2011 19:32

Mamo neke čudne službe!
Tudi jaz še ne vem kako bo s službo.Če bom prost sigurno pridem.
mirno morje
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » To Nov 22, 2011 19:34

.

Ma toliko brezposelnih, vi se pa s službami hvalite!

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » To Nov 22, 2011 20:37

Če bo rast brezposelnosti v takem trendu kot je danes, se bo še kako veselo pohvaliti, da imaš službo. Je pa res, da je med njimi tudi veliko takih, ki jim trenutna situacijo močno ustreza.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1128
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » Pe Nov 25, 2011 08:00

Skratka, pridem tko kot lani, peš :D :D :D

Pa admin, prinesi kakšno zastavico, mi jo je odneslo!!

lp

Aleš
Uporabniški avatar
dole
Viceadmiral
Prispevkov: 377
Pridružen: Če Mar 05, 2009 16:38
Kraj: gorenjska - center galaksije

OdgovorNapisal/-a dole » Pe Nov 25, 2011 13:01

prijavljam 2
mirno morje
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Pe Nov 25, 2011 13:47

Prijavljam 2
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1128
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » Pe Nov 25, 2011 15:40

Si štejem v čast, da zdaj pa kar vsi, k sem rekel, da pridem :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Pe Nov 25, 2011 17:51

a-lex napisal/-a:Si štejem v čast, da zdaj pa kar vsi, k sem rekel, da pridem :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


Vsi, pa še kakšen več!

LP

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Krašnjan
Poročnik fregate
Prispevkov: 70
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 12:20
Kraj: Krašnja

OdgovorNapisal/-a Krašnjan » Ne Nov 27, 2011 10:39

Prijavljam tudi jaz svojo malenkost.
coeurdebois
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 22
Pridružen: To Sep 27, 2011 14:47

OdgovorNapisal/-a coeurdebois » Ne Nov 27, 2011 12:41

Ta srečanja so zakon. Želim Vam prijetno druženje. Tokrat na žalost ne morem priti, zato pa prihodnjič sigurno.Upam da boste namesto nafte žgali štajerske špricarje. Pozdrav.
Uporabniški avatar
dole
Viceadmiral
Prispevkov: 377
Pridružen: Če Mar 05, 2009 16:38
Kraj: gorenjska - center galaksije

OdgovorNapisal/-a dole » Po Nov 28, 2011 08:51

pajer, žal moram odjavit prijavo

matr sm jezn
mirno morje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti