admin napisal/-a:Pajer1, ne provociraj prosim!
Vidva NF in Daki pa se odlocita ze enkrat al prideta al ne! To da sta pri nekaterih clanih zelo zazeljena jaz osebno ne odobravam!! Sta pa sama vedela da bo sprdancija, ce se prijavita! Zdaj pa nosita posledice in ce sta ze imela jajca napisat da prideta in cenim vajino voljo za zakopat bojno sekiro, potem pridita in bomo videli. Tepel vaju ne bo nihce!
Pajer1 ve kam voda teče!
Ostajam načelen in tudi v bodoče ne bom ravnal drugače!
Sicer si pa ti šef, odloči, določi, samo prosit ne!
Si prosil, rotil ti, sem prosil, rotil jaz, so prosili, rotili tudi drugi, pa ni bilo učinka in ga tudi ne bo. Samo od sebe se stvari ne bodo uredile.
Očitno bo potreben drugačen pristop!
.
