Srečanje marec 2017

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Pe Feb 24, 2017 20:18

admin napisal/-a:Pajer1, ne provociraj prosim!

Vidva NF in Daki pa se odlocita ze enkrat al prideta al ne! To da sta pri nekaterih clanih zelo zazeljena jaz osebno ne odobravam!! Sta pa sama vedela da bo sprdancija, ce se prijavita! Zdaj pa nosita posledice in ce sta ze imela jajca napisat da prideta in cenim vajino voljo za zakopat bojno sekiro, potem pridita in bomo videli. Tepel vaju ne bo nihce! :wink:


Pajer1 ve kam voda teče!

Ostajam načelen in tudi v bodoče ne bom ravnal drugače!

Sicer si pa ti šef, odloči, določi, samo prosit ne!

Si prosil, rotil ti, sem prosil, rotil jaz, so prosili, rotili tudi drugi, pa ni bilo učinka in ga tudi ne bo. Samo od sebe se stvari ne bodo uredile.

Očitno bo potreben drugačen pristop!

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Feb 24, 2017 20:24

"...Tekom let je vse manj prijateljstva,kaj smo res postali oblečeni krvosesi.."



Polanc!
Najbolje, da naredimo dva srečanja. V Ljubljani za krvosese, v Sevnici pa za vinosese. :lol:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4360
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Pe Feb 24, 2017 20:50

Če se bo takole nadaljevalo, grem v Sevnico :evil:
mašinfirer
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Pe Feb 24, 2017 22:50

Pajer1, res ne vem kaj sem ti naredil, da se tako obnašaš do mene. Jaz nisem nobenega svojega posta zbrisal in če se pogleda za nazaj je očitno, da te res nikoli nisem začel provocirati. Sem se pa včasih odzval na tvoje poste. Ti pa kar rad dražiš. Tisto označevanje z velikimi rdečimi črkami je bila samo kaplja čez rob. Vem, da si na srečanjih grdo govoril o meni in širil nestrpnost še na ostale člane, čeprav mi ni jasno zakaj.

Zato BOM PRIŠEL na srečanje, da mi boš te stvari tudi osebno povedal pred ostalimi. Se bom lahko vsaj branil. Mi je pa žal, da je sploh prišlo tako daleč. Pa naj se PROSIM najde vsaj en član na forumu, ki bo potrdil, da sem ga jaz začel provocirati, ali pa ga žalil. Res pa je, da veliko pišem. Ampak tak sem. Zelo rad govorim in v moji družbi težko pride še kakšen do besede. Zna biti nadležno, bi pa težko rekel, da sem zaradi tega slab človek.

Še bolje pa bi bilo, da si dava roko sprave in da bo MIR za dobro vseh forumašev, čeprav jaz že zdaj nimam ničesar proti tebi in ker se že poznava, lahko rečem, da si zasebno prav v redu dečko, na forumu se mi pa ne dopadeš preveč.

No, se vidimo, pa še enkrat brez zamere vsem.
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » So Feb 25, 2017 00:08

Polanc pridi še vedno imam pumpo zate
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » So Feb 25, 2017 06:44

.


Daki napisal/-a: Vem, da si na srečanjih grdo govoril o meni in širil nestrpnost še na ostale člane, čeprav mi ni jasno zakaj.





Tole trditev boš moral pa utemeljit z dejstvi, imeni, itd!!!


.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » So Feb 25, 2017 06:55

.



Daki napisal/-a:in ker se že poznava




Ne vem, da bi se midva poznala?

Vem, da tvoja fotka ob nicku ni realna, si mnogo mlajši. Ne povzemam pa mnenja drugih o tretjih. Meni ni potrebno od nikogar poslušat kaj kdo je, al pa kaj kdo ni. Največkrat so take govorice na nivoju "farških bab" in so vsebinsko navadne izmišljotine.

Sam si kriv za ves tale brezvezni prah, kaj si pa toliko odlašal s prijavo na kako srečanje? V realnosti pač ni lahko nekomu gledat v oči in ......


Še zmeraj trdim, za tale forum, da je njegova največja vrednost, da se nas mnogo osebno pozna med seboj.


.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » So Feb 25, 2017 07:05

Nazadnje spremenil H2O, dne Pe Jun 02, 2017 13:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » So Feb 25, 2017 08:47

Seveda pridem. Saj vem, da pajer1 ne grize, včasih pa laja :D
Prav veselim se, da ga bom prvič videl :D
Me zanima, če je res tak kot je na sliki :D
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » So Feb 25, 2017 09:01

.

Daki napisal/-a:Prav veselim se, da ga bom prvič videl :D


Ne laži!

Midva se poznava že kar nekaj časa. Več let.
A te pokličem po telefonu?

Saj bo, saj bo.

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4360
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » So Feb 25, 2017 09:02

No a ni uredu ko nevihta pojenjuje in se vreme jasni, ja tole bo treba mal zalit :lol:
mašinfirer
polanc
Admiral
Prispevkov: 9470
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » So Feb 25, 2017 09:37

Ja boljš,da smo VINOSESI in PIVOSESI.Prjatli,sej me že dolg poznate,včas mal preveč poetsko in morda pregrobo napišem...se opravičavlem. :lol: Sam res pa ni vredu, da se nekteri dražjo tkole..kaj bomo namesto, da slišmo kako je bilo lani na glisiranju,plovbah,jadranjih,večerjah v dobrih gostilnah...res poslušali zbadljivke in ...Ne se hecat s takimi.V tem ,z ogromno obveznosti in stresa natrpanem življenju,rabmo sprostitev , ne pa še dodatnih napetosti na večer takega, za prave morjeplovce po srcu in duši POMEMBNEGA druženja.
PRIDEM,do takrat se pa vsi lepo imejte.
LP Iztok
Krašnjan
Poročnik fregate
Prispevkov: 70
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 12:20
Kraj: Krašnja

OdgovorNapisal/-a Krašnjan » So Feb 25, 2017 09:47

Pozdravljeni vsi skupaj.
Tudi jaz imam namen priti na srečanje. Samo Pajerja spoti poberem,seveda če bo za.

Lp Krašnjan
Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 804
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

OdgovorNapisal/-a widmann » So Feb 25, 2017 10:00

:( Ko berem, kako se kregate in to brez veze! Pa saj ste odrasli, zaboga!
Pa dajte že tisti kurčev ego na stran in se pogovarjajte, kot se za normalne odrasle spodobi.
Nekateri ste sabši, kot otroci v vrtcu.

Morjeplovci bi morali držati skupaj in si pomagat, ne pa metat polen pod noge. :roll: :roll:

Še dobro, da je večina članov na forumu, kot sem opazil v redu in da je admin modra oseba,ki umirja žogico.

Lep dan želim vsem morjeplovcem. :)
Das Ist Valter
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » So Feb 25, 2017 12:54

Pridem....upam, da pride še kdo iz našega konca.
mirno morje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti