MARTINOVANJE v LJUTOMERU

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Sr Okt 07, 2009 19:17

Gorenjska udeležba potrjena, pridemo 2 in pol :D :D

Lp Mitja
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » Sr Okt 07, 2009 21:20

Kr en, janadino ti je pozabil povedati, da na njegovem gumenjaku po navadi jaz nategujem.........TENDO. No vsaj kvalificiran sem za to.

Rabuni, kar se pa novemberskega srečanja tiče, se pa obvezno prijavljam. Upam, da bo lahko tudi žena prišla, in bova skupaj uživala v vaših prelepih krajih.:D

LP Zvone
Morje da in morje vzame.
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Sr Okt 07, 2009 21:25

LIPNIK napisal/-a:opa pozabil sem dopisat,da to za naše starešine ne velja :lol:


No vidiš, da včasih pride prav, če se malo prej rodiš :wink: :D .
LP
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Sr Okt 07, 2009 21:31

ker boste zgleda kompletna ekipa iz rute ne smem manjkati tudi jaz. PRIDEM!
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » Sr Okt 07, 2009 21:49

CAR napisal/-a:ker boste zgleda kompletna ekipa iz rute ne smem manjkati tudi jaz. PRIDEM!


Ojla CAR.

Kaj se to pravi, da si upaš napisati da prideš. Prosim, da napišeš da
prideta. Brez najboljše kuharice kave se mi ne prikaži... Ha, ha ha.
Upam, da prideta oba, boš imel vsaj spremstvo za nazaj.
Lp Zvone
Morje da in morje vzame.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Okt 07, 2009 21:49

Ker v Ankaran ne morem se prijavljam pri Rabuniju.
lpg
https://medisken.si
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Sr Okt 07, 2009 21:56

Kot sva se dogovorila z Rabunijem, tudi midva prideva. Obljuba dela dolg!

LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Pe Okt 09, 2009 20:07

no c boste imel tudi drugi s sabo tenderje potem ga bom vzel tudi jaz.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » Pe Okt 09, 2009 20:39

Z veseljem vas pričakujem v Ljutomeru ali Lotmerku kot pravijo domačini. Hvala vsem za prijazne in vzpodbudne besede; dobro denejo! Lp
"Dalmatino povišču pritrujena"
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » So Okt 10, 2009 11:43

Seveda, nas bo večina imela boljše polovice zraven. Predvidevam, da bo tudi glasba in da bomo lahko poleg petja ( ne samo pitja ) tudi ZAPLESALI.
Kaj praviš rabuni ??? Ali bo praznik kot se spodobi ali ne??? :D

LP Zvone.
Morje da in morje vzame.
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » So Okt 10, 2009 11:46

Boš videl in ne kmalu pozabil... mora biti "za dogo sječanje...
"Dalmatino povišču pritrujena"
ben
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 132
Pridružen: Ne Feb 22, 2009 12:53
Kraj: Zasavje- Umag

OdgovorNapisal/-a ben » Ne Okt 11, 2009 12:25

To,Rabuni,manjakam samo v slučaju tretje svetovne vojne.
Lp.Ben
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Ne Okt 11, 2009 13:35

Rabuni a je datum in ura ze dolocena. Ce bo konec tedna bi jaz kar prespal v tistih koncih. Sigurno je kje kaksen kmecki turizem ali kaj podobnega v blizini.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Ne Okt 11, 2009 14:00

Hotel Jeruzalem, v centru Ljutomera :wink: . Bil ugoden, pred leti :D .
LP
Uporabniški avatar
vili
Viceadmiral
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Feb 23, 2009 22:10

OdgovorNapisal/-a vili » Ne Okt 11, 2009 14:48

Hotel Jeruzalem so z 1.junijem 2009 zaprli,ostal je samo gostinski del.Mislim pa,da imajo v okolici kar nekaj apartmajov in gostiln z sobami,tako da bi se prostor za prespat vsekakor našel.Več pa bo vsekakor znal povedati Rabuni,saj je on tam doma.

Lep pozdrav

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov