Lp Mitja
MARTINOVANJE v LJUTOMERU
Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan
Kr en, janadino ti je pozabil povedati, da na njegovem gumenjaku po navadi jaz nategujem.........TENDO. No vsaj kvalificiran sem za to.
Rabuni, kar se pa novemberskega srečanja tiče, se pa obvezno prijavljam. Upam, da bo lahko tudi žena prišla, in bova skupaj uživala v vaših prelepih krajih.
LP Zvone
Rabuni, kar se pa novemberskega srečanja tiče, se pa obvezno prijavljam. Upam, da bo lahko tudi žena prišla, in bova skupaj uživala v vaših prelepih krajih.
LP Zvone
Morje da in morje vzame.
CAR napisal/-a:ker boste zgleda kompletna ekipa iz rute ne smem manjkati tudi jaz. PRIDEM!
Ojla CAR.
Kaj se to pravi, da si upaš napisati da prideš. Prosim, da napišeš da
prideta. Brez najboljše kuharice kave se mi ne prikaži... Ha, ha ha.
Upam, da prideta oba, boš imel vsaj spremstvo za nazaj.
Lp Zvone
Morje da in morje vzame.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
