MARTINOVANJE 2014
Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan
- habibi Vll
- Admiral
- Prispevkov: 4361
- Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
- Kraj: LJ.Vižmarje
Doživetje,ki ga moraš doživet.Kdor ni bil mu je lahko žal,vse od sprejema pa do končne fešte,kar je bilo vmes
vemo tisti,ki smo bili prisotni.Skratka Jonaldinio,Mile in ostali v imenu kolegov,ki so bili z menoj se vam zahvaljujemo za vse, dobro organizacijo,ste ljudje s totega konca res enkratni.Hvala ostali Morjeplovski tradicionalni ekipi,takega druženja nam manjka.

mašinfirer
Mi 2 sva sedaj prišla domov,sva še v Banovce skočla kosti pogret v terme.
Hvala vam spoštovani prijatelji organizatorji Mile,Janadino za vse,za svatovsko postrežbo,prijetne ritme glasbe...Hvala tud Prleku za brezplačno degustacijo na kraljevskem nivoju...vredno nekaj sto evrov v materjalu.Res ste gor ljudje, da vam ni enakih v Slo.Midva sva res vesela ,da se imava tko prijetno ..Pa hvala celi družbi, da je blo tko fajn..
LP Iztok
Hvala vam spoštovani prijatelji organizatorji Mile,Janadino za vse,za svatovsko postrežbo,prijetne ritme glasbe...Hvala tud Prleku za brezplačno degustacijo na kraljevskem nivoju...vredno nekaj sto evrov v materjalu.Res ste gor ljudje, da vam ni enakih v Slo.Midva sva res vesela ,da se imava tko prijetno ..Pa hvala celi družbi, da je blo tko fajn..
LP Iztok
Nazadnje spremenil polanc, dne Po Nov 10, 2014 14:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Pa še nekaj utrinkov iz sobotnega druženja.
Najprej smo se zbrali vsi skupaj v gasilskem domu v Središču ob Dravi, kjer sta Janadino in Jean pripravila prostor in nekaj za uspešen štart. Tudi skupina, ki je z menoj na čelu prišla iz Ljutomerske smeri ni bila praznih rok in ker brez tünke, ki jo je pripravila na kruhkih moja družina, ne gre, smo se malo pokrepčali in ob 15.00 preselili v oljarno na ogled proizvodnje in njihovih izdelkov.
Tam nas je za kratko zabavala pihalna godba Svea Zagorje
Zvesti morjeplovci niso nikoli brez dresa pripadnosti-kar je prav.
Po ogledu oljarne smo se morjeplovska karavana preseli v osrčje Prlekije v Slamnjak.
Tam nas je naš član Prlek, pri katerem smo martinovali prvič v organizaciji našega Rabunija presenetil z degustacijo njegovih odličnih vin, spet bučnega olja in pa pozneje tudi šampanjca. Medvedova je bila tam kot poznavalka medicinskih pripomočkov stestirana in preiskus uspešno in simpatično tudi opravila.
Prlek Vili nas je z zelo poučno degustacijo počastil čisto zastonj in verjamem, da se bomo še radi vračali k njemu, tudi na kakšne druge dogodke.
Naj omenim da so našemu članu Prleku letos pobrali iz Krčkega morja cca 130 steklenic šampanjca, ki ga je imel tam na zorenju in si ga je nekdo prilastil. Da bi ga le gromozansko bolela glava.
Iz Slamnjaka smo se odpravili na ogled Ljutomerske kleti, kjer nisem bil prisoten, ker sem že moral stopiti na oder. Če so kakšne slike mi jih pošljite na e-naslov milan.lebar67@gmail.com.
Po ogledu kleti je sledila večerja v hotelu Stella v Ljutomeru, kjer je večina oddaljenih tudi prespala. Nekateri so tako uživali ob večerji da so skoraj pozabili priti v centralni šotor na sklepno dejanje.
Slik nimam, je pa bila večerja za 17 Eur s ppijačo in martinovim programom kraljevska. Marcel, ki je zaprisežen pomorščak se je s svopjo družino zelo potrudil s pogostitvijo.Upam da bomo našli še kakšno fotko od tu.
In na koncu do jutranjih ur-mi najmlajši do zore-mega žur, v katerem sem tudi sam na odru neznansko užival in upam da tudi vi. Ni manjkalo tudi obeh
morjeplovskih himen.
[img][http://s3.mojalbum.com/17375083_17886739_22065156/martinovanje-morjeplovec-2014/22065156.jpg/img]
Ker sem jutranjo nedeljsko kavo prespal, se opravičujem vsem, ki ste me čakali zaman-malo je bilo todi tigra.
Hvala vsem za odlično atmosfero in dokler bo volja bo martinovanje živelo.
[/img]
Najprej smo se zbrali vsi skupaj v gasilskem domu v Središču ob Dravi, kjer sta Janadino in Jean pripravila prostor in nekaj za uspešen štart. Tudi skupina, ki je z menoj na čelu prišla iz Ljutomerske smeri ni bila praznih rok in ker brez tünke, ki jo je pripravila na kruhkih moja družina, ne gre, smo se malo pokrepčali in ob 15.00 preselili v oljarno na ogled proizvodnje in njihovih izdelkov.
Tam nas je za kratko zabavala pihalna godba Svea Zagorje
Zvesti morjeplovci niso nikoli brez dresa pripadnosti-kar je prav.
Po ogledu oljarne smo se morjeplovska karavana preseli v osrčje Prlekije v Slamnjak.
Tam nas je naš član Prlek, pri katerem smo martinovali prvič v organizaciji našega Rabunija presenetil z degustacijo njegovih odličnih vin, spet bučnega olja in pa pozneje tudi šampanjca. Medvedova je bila tam kot poznavalka medicinskih pripomočkov stestirana in preiskus uspešno in simpatično tudi opravila.
Prlek Vili nas je z zelo poučno degustacijo počastil čisto zastonj in verjamem, da se bomo še radi vračali k njemu, tudi na kakšne druge dogodke.
Naj omenim da so našemu članu Prleku letos pobrali iz Krčkega morja cca 130 steklenic šampanjca, ki ga je imel tam na zorenju in si ga je nekdo prilastil. Da bi ga le gromozansko bolela glava.
Iz Slamnjaka smo se odpravili na ogled Ljutomerske kleti, kjer nisem bil prisoten, ker sem že moral stopiti na oder. Če so kakšne slike mi jih pošljite na e-naslov milan.lebar67@gmail.com.
Po ogledu kleti je sledila večerja v hotelu Stella v Ljutomeru, kjer je večina oddaljenih tudi prespala. Nekateri so tako uživali ob večerji da so skoraj pozabili priti v centralni šotor na sklepno dejanje.
Slik nimam, je pa bila večerja za 17 Eur s ppijačo in martinovim programom kraljevska. Marcel, ki je zaprisežen pomorščak se je s svopjo družino zelo potrudil s pogostitvijo.Upam da bomo našli še kakšno fotko od tu.
In na koncu do jutranjih ur-mi najmlajši do zore-mega žur, v katerem sem tudi sam na odru neznansko užival in upam da tudi vi. Ni manjkalo tudi obeh
morjeplovskih himen.
[img][http://s3.mojalbum.com/17375083_17886739_22065156/martinovanje-morjeplovec-2014/22065156.jpg/img]
Ker sem jutranjo nedeljsko kavo prespal, se opravičujem vsem, ki ste me čakali zaman-malo je bilo todi tigra.
Hvala vsem za odlično atmosfero in dokler bo volja bo martinovanje živelo.
[/img]
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
Prleki, bilo je enkratno v vašem koncu. Najprej zahvala Miletu, Janadinu, Jeanu in vsem ostalim, ki so sodelovali pri organizaciji. Imeli smo res zanimivo in prijetno popoldne. Zvečer pa so itak Štrki in Mejaši razturali do zgodnjih jutranjih ur. Morjeplovci bili ste super druščina.
KJER SE KOPNO KONČA SE ŽIVLJENJE ZAČNE
Wolf napisal/-a:Prleki, bilo je enkratno v vašem koncu. Najprej zahvala Miletu, Janadinu, Jeanu in vsem ostalim, ki so sodelovali pri organizaciji. Imeli smo res zanimivo in prijetno popoldne. Zvečer pa so itak Štrki in Mejaši razturali do zgodnjih jutranjih ur. Morjeplovci bili ste super druščina.
HVALA vsem za obisk in Miletu za organizacijo.M2 sva se vrnila v šotor "prezacajta",ker je ostala morjeplovska druščina zadržala na martinovi večerji in zamujala na fešto v šotoru,sva med tem zaglavila pri šankih in kesneje negdi v lotmerki,na kraju pa končala v posteli in važno, ke nam je bilo lejpo vsem.
LP Dani
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
