MARTINOVANJE 2014

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

vlaroj
Kapitan fregate
Prispevkov: 120
Pridružen: Sr Avg 08, 2012 07:44

OdgovorNapisal/-a vlaroj » Ne Nov 09, 2014 16:29

Vsem , ki ste nam omogočili letošnje MARTINOVANJE iskrena hvala,hvala Miletu in njegovim soustvarjalcem srečanja. Bilo je vsega dovolj, da smo se mi mlajši ¨"starostniki" morali odpovedati finalu.Upam, da je ostala mlajša družba izpopolnila našo odsotnost.

l. p. Vlado Zlata
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4361
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Ne Nov 09, 2014 16:58

Doživetje,ki ga moraš doživet.Kdor ni bil mu je lahko žal,vse od sprejema pa do končne fešte,kar je bilo vmes :P :lol: vemo tisti,ki smo bili prisotni.Skratka Jonaldinio,Mile in ostali v imenu kolegov,ki so bili z menoj se vam zahvaljujemo za vse, dobro organizacijo,ste ljudje s totega konca res enkratni.Hvala ostali Morjeplovski tradicionalni ekipi,takega druženja nam manjka. :lol: :lol:
mašinfirer
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Nov 09, 2014 20:30

Mi 2 sva sedaj prišla domov,sva še v Banovce skočla kosti pogret v terme.
Hvala vam spoštovani prijatelji organizatorji Mile,Janadino za vse,za svatovsko postrežbo,prijetne ritme glasbe...Hvala tud Prleku za brezplačno degustacijo na kraljevskem nivoju...vredno nekaj sto evrov v materjalu.Res ste gor ljudje, da vam ni enakih v Slo.Midva sva res vesela ,da se imava tko prijetno ..Pa hvala celi družbi, da je blo tko fajn..
LP Iztok
Nazadnje spremenil polanc, dne Po Nov 10, 2014 14:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Ne Nov 09, 2014 20:42

Kot vedno, za 5, hvala vsem
https://medisken.si
Uporabniški avatar
zarja
Višji praporščak
Prispevkov: 34
Pridružen: Pe Nov 25, 2011 15:51
Kraj: Pivka-Portorož

OdgovorNapisal/-a zarja » Po Nov 10, 2014 04:52

Hvala Miletu in ekipi,za čudovito in nepozabno organizacijo martinovanja.Hvala Vlaroju hotelske in taksi storitve.Vsem ostalim,pa za čudovito in nepozabno druženje.
Pa še opravičilo,za odstop tik pred finalom.
Zvonka in Janez
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Po Nov 10, 2014 07:02

Nepozabno in .
Hvala vsem za odlično družbo. Mile oprosti za zamudo na fešto, je bil na večerji res užitek in se nam je bilo težko odpraviti.

Eden še napiše jonadino pa bo videl. :lol: Edino ronaldinjo lahko. Drugače pa: Jana-Dino, da bo bolje za razumeti moj nick.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Nov 10, 2014 07:57

SERJANEC
https://medisken.si
mile
Admiral
Prispevkov: 825
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » Po Nov 10, 2014 12:44

Pa še nekaj utrinkov iz sobotnega druženja.

Najprej smo se zbrali vsi skupaj v gasilskem domu v Središču ob Dravi, kjer sta Janadino in Jean pripravila prostor in nekaj za uspešen štart. Tudi skupina, ki je z menoj na čelu prišla iz Ljutomerske smeri ni bila praznih rok in ker brez tünke, ki jo je pripravila na kruhkih moja družina, ne gre, smo se malo pokrepčali in ob 15.00 preselili v oljarno na ogled proizvodnje in njihovih izdelkov.

Slika

Slika

Slika

Slika

Tam nas je za kratko zabavala pihalna godba Svea Zagorje

Slika

Zvesti morjeplovci niso nikoli brez dresa pripadnosti-kar je prav.

Slika

Slika

Po ogledu oljarne smo se morjeplovska karavana preseli v osrčje Prlekije v Slamnjak.
Tam nas je naš član Prlek, pri katerem smo martinovali prvič v organizaciji našega Rabunija presenetil z degustacijo njegovih odličnih vin, spet bučnega olja in pa pozneje tudi šampanjca. Medvedova je bila tam kot poznavalka medicinskih pripomočkov stestirana in preiskus uspešno in simpatično tudi opravila.

Prlek Vili nas je z zelo poučno degustacijo počastil čisto zastonj in verjamem, da se bomo še radi vračali k njemu, tudi na kakšne druge dogodke.

Slika

Slika

Slika



Naj omenim da so našemu članu Prleku letos pobrali iz Krčkega morja cca 130 steklenic šampanjca, ki ga je imel tam na zorenju in si ga je nekdo prilastil. Da bi ga le gromozansko bolela glava.

Iz Slamnjaka smo se odpravili na ogled Ljutomerske kleti, kjer nisem bil prisoten, ker sem že moral stopiti na oder. Če so kakšne slike mi jih pošljite na e-naslov milan.lebar67@gmail.com.

Po ogledu kleti je sledila večerja v hotelu Stella v Ljutomeru, kjer je večina oddaljenih tudi prespala. Nekateri so tako uživali ob večerji da so skoraj pozabili priti v centralni šotor na sklepno dejanje.

Slik nimam, je pa bila večerja za 17 Eur s ppijačo in martinovim programom kraljevska. Marcel, ki je zaprisežen pomorščak se je s svopjo družino zelo potrudil s pogostitvijo.Upam da bomo našli še kakšno fotko od tu.

In na koncu do jutranjih ur-mi najmlajši do zore-mega žur, v katerem sem tudi sam na odru neznansko užival in upam da tudi vi. Ni manjkalo tudi obeh
morjeplovskih himen.

Slika

Slika

[img][http://s3.mojalbum.com/17375083_17886739_22065156/martinovanje-morjeplovec-2014/22065156.jpg/img]

Slika


Ker sem jutranjo nedeljsko kavo prespal, se opravičujem vsem, ki ste me čakali zaman-malo je bilo todi tigra.

Hvala vsem za odlično atmosfero in dokler bo volja bo martinovanje živelo.



[/img]
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
Wolf
Kontraadmiral
Prispevkov: 260
Pridružen: Če Feb 25, 2010 20:03
Kraj: KRANJ- VOLME

OdgovorNapisal/-a Wolf » Po Nov 10, 2014 18:29

Prleki, bilo je enkratno v vašem koncu. Najprej zahvala Miletu, Janadinu, Jeanu in vsem ostalim, ki so sodelovali pri organizaciji. Imeli smo res zanimivo in prijetno popoldne. Zvečer pa so itak Štrki in Mejaši razturali do zgodnjih jutranjih ur. Morjeplovci bili ste super druščina.
KJER SE KOPNO KONČA SE ŽIVLJENJE ZAČNE
Uporabniški avatar
Jean
Kapitan
Prispevkov: 176
Pridružen: Ne Sep 19, 2010 18:59
Kraj: Prlekija-Biograd

OdgovorNapisal/-a Jean » Po Nov 10, 2014 19:34

Wolf napisal/-a:Prleki, bilo je enkratno v vašem koncu. Najprej zahvala Miletu, Janadinu, Jeanu in vsem ostalim, ki so sodelovali pri organizaciji. Imeli smo res zanimivo in prijetno popoldne. Zvečer pa so itak Štrki in Mejaši razturali do zgodnjih jutranjih ur. Morjeplovci bili ste super druščina.

HVALA vsem za obisk in Miletu za organizacijo.M2 sva se vrnila v šotor "prezacajta",ker je ostala morjeplovska druščina zadržala na martinovi večerji in zamujala na fešto v šotoru,sva med tem zaglavila pri šankih in kesneje negdi v lotmerki,na kraju pa končala v posteli in važno, ke nam je bilo lejpo vsem. :D
LP Dani
DTM219
Kapitan
Prispevkov: 200
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 17:12

OdgovorNapisal/-a DTM219 » To Nov 11, 2014 22:52

Tudi midva se zahvaljujeva za super druzbo , seveda pa gre posebej zahvala Miletu in druzini kot tudi ostalim organizatorjem srecanja kot tudi Prleku pa se ostalim za katere sploh ne vem da so bili zraven.
Skratka bilo je fajn

Lp
volvo
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 135
Pridružen: Po Avg 05, 2013 14:46

OdgovorNapisal/-a volvo » To Nov 25, 2014 12:04

Slika

Hvala vsem za nepozaben večer!!!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov