Srečanje Morjeplovcev - piknik

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
nemo
Admiral
Prispevkov: 600
Pridružen: To Mar 20, 2007 21:20
Kraj: SLOBALA

OdgovorNapisal/-a nemo » Po Feb 18, 2008 06:19

Kar se tice sestanka je vse odvisno od mojega dela. Trenutno sem z barko v Genovi, drugace pa z obale.Ce bo le mogoce pridem na sestanek in piknik.
EDINI DOBER DAN JE DAN NA MORJU!
gobbi
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: So Jan 05, 2008 20:06
Kraj: MARIBOR-BANJOLE-NEREZINE-JEZERA

OdgovorNapisal/-a gobbi » To Feb 19, 2008 19:39

daj idi v marino varazze pogledat če so mi že čoln sestavli
gobbi
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: So Jan 05, 2008 20:06
Kraj: MARIBOR-BANJOLE-NEREZINE-JEZERA

OdgovorNapisal/-a gobbi » Po Feb 25, 2008 13:16

kaj je zdaj z sestankom 1 maj bo hitro
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Feb 25, 2008 18:39

Ja drži gobbi! Se strinjam! Jaz bi določil naslednji teden recimo sredo ali četrtek, ker ste vsi predlagali, da med tednom. Vam to odgovarja? Ker smo nekako razkropljeni predlagam Ljubljano, lokal pa določimo naknadno... Bo OK?

LP
Uporabniški avatar
nemo
Admiral
Prispevkov: 600
Pridružen: To Mar 20, 2007 21:20
Kraj: SLOBALA

OdgovorNapisal/-a nemo » Če Feb 28, 2008 07:09

Gobbi, kaksen coln pa ti sestavljajo? Mogoce lahko kaj povohunim! Zaupanje je v redu, a kontrola je boljsa. :twisted: Ker v Alfa Yard ladjedelnici ni bilo prostora, sem sedaj ravno v marini Varazze. Ce mi poves kaj naj pogledam, ti posljem slike. :D :D
EDINI DOBER DAN JE DAN NA MORJU!
Uporabniški avatar
racman
Admiral
Prispevkov: 692
Pridružen: Ne Maj 20, 2007 15:25

OdgovorNapisal/-a racman » Če Feb 28, 2008 13:04

v sredo pred 8 uro zvecer ne bi mogel priti...ampak ne ozirajte se na to - ce boste potrebovali kaksno mojo pomoc boste ze povedali...
gobbi
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: So Jan 05, 2008 20:06
Kraj: MARIBOR-BANJOLE-NEREZINE-JEZERA

OdgovorNapisal/-a gobbi » Če Feb 28, 2008 16:20

evo sem ti poslal zs
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Mar 07, 2008 18:11

Očitno piknika ne bo, ker je premalo zainteresiranih. Jaz predlagam, da se enkrat vseeno dobimo, pa tisti, ki pač pride pride... Nobene organizacije! Pač samo prijateljsko se dobimo nekje na morju, še prej pa nekje v lokalu, pa kakšno pivce ruknemo! :D

LP
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » Pe Mar 07, 2008 21:19

Halo!
Kje se dobimo, kdaj se srečamo???? Nobenega konkretnega datuma nihče ni predložil, vsaj javno ne....
"Dalmatino povišču pritrujena"
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Mar 07, 2008 22:06

Ja točno, samo mislim, da je neko veliko fešto mogoče res prenagljeno delat, dokler ne bomo prepričani, da nas na srečanje pride vsaj 100. Tako bo najbolje, da se res dobimo na kakšnem pivu, se malo spoznamo in določimo en vikend, za skupno druženje. Komur bo odgovarjalo OK, tisti, ki pa ne bo mogel pa pač drugič.

No če ste za stvar določam sredo, 12.03.2008 za datum srečanja. Ura bolj proti večeru, kraj Ljubljana ali bližnja okolica (pač da je geografsko center), lokal naknadno.

Koliko vas pride, da popijemo prvo skupno pivo?

LP
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » So Mar 08, 2008 07:13

rabuni pride (če bo m živ).
"Dalmatino povišču pritrujena"
burjovc
Viceadmiral
Prispevkov: 392
Pridružen: Če Nov 22, 2007 19:58
Kraj: Ta domač

OdgovorNapisal/-a burjovc » So Mar 08, 2008 07:53

Burjovc pride da vas vidi.....
Veliko vetra in mirno morje
papa
Viceadmiral
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 12:18
Kraj: ČRNA GORA - MURTER- SLANICA

OdgovorNapisal/-a papa » So Mar 08, 2008 11:56

Papa pride, če ne bo prepozno ker ker imam ob 22.00 nočni skok.

lp papa
^^^^^^^^^^^||
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
pale
Admiral
Prispevkov: 1905
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Ne Mar 09, 2008 14:24

pale pride da bomo kakšno rekl pa kakšnga spil.
pale
Admiral
Prispevkov: 1905
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Ne Mar 09, 2008 14:26

aja še to če ste kadilci priporočam lokal na brezovici

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov