zanimam se za nakup jeanneau sun odyssey 24.2. zanima me ali je morda med nami kaksen lastnik zgoraj omenjene jadnice in bi bil pripraljen odgovorit na nekaj vprasanj ali pa se bolje me za kkasno uro gostit na njen? prinesem hladno pivo
lp pacific
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti