Zdravo, ker ne najdem cenikov me zanima koliko okvirno pride letni vez za jadrnico do 12m v okolici Monfalcone/Sistiana če kdo ve? Ne zanima me pa Lepanto in podobne kjer je cena podobna našim.
Hvala.
Privez Italija
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator
Re: Privez Italija
Vprašaj v Ocean Monfalcone, kjer je še najugodneje, Sistiana, so pa samo društva. V našem društvu SNL pa ni prostora, razen za kakšno majhno barko. l.p. alesjo
Re: Privez Italija
jaz sem pobral barko ven v marini cadei cena je nekaj cez 3jurje barka 11m vendar ni placa,sicer je najboljse ce se odpraviš po teh marinah in vprašaš ker po tel je ...
Re: Privez Italija
alesjo napisal/-a:Vprašaj v Ocean Monfalcone, kjer je še najugodneje, Sistiana, so pa samo društva. V našem društvu SNL pa ni prostora, razen za kakšno majhno barko. l.p. alesjo
Kaj za enga Seascape 18 bi bil prostor?
lp
Re: Privez Italija
jurko123 napisal/-a:alesjo napisal/-a:Vprašaj v Ocean Monfalcone, kjer je še najugodneje, Sistiana, so pa samo društva. V našem društvu SNL pa ni prostora, razen za kakšno majhno barko. l.p. alesjo
Kaj za enga Seascape 18 bi bil prostor?
lp
Lahko vprašam, za koliko časa pa rabiš prostor?
Re: Privez Italija
Plan je da bi bila v sezoni noter, pozimi pa zunaj.
Re: Privez Italija
Torej kot gost, vprašam in ti javim.jurko123 napisal/-a:Plan je da bi bila v sezoni noter, pozimi pa zunaj.
Re: Privez Italija
Hvala. Ce je pa kaksna druga opcija pa mi prosim povej.
Re: Privez Italija
snoopy napisal/-a:Zdravo, ker ne najdem cenikov me zanima koliko okvirno pride letni vez za jadrnico do 12m v okolici Monfalcone/Sistiana če kdo ve? Ne zanima me pa Lepanto in podobne kjer je cena podobna našim.
Hvala.
Mi smo bili 3 leta v marini Hanibal (sedaj marina Monfalcone). Ko smo prišli leta 2019 je bila cena za 12 malo čez 4 jurje. Potem je leta 2022 marino kupil Redbull in so cene šle krepko navzgor. Potem smo šli, ker standard v marini ni bil sorazmeren s ceno. Vidim da se reklamirajo in predvidevam da imajo dosti praznih privezov. Probaj vprašat pa boš videl kakšna je trenutna situacija.
Living well is the best revenge
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
