Pozdravljeni,
na jadrnici bi rad montiral boljer. Ne vem ali lahko navadnega ali mora biti posebej za navtiko. Bojler bo v bunkerju pod kokpitom.
Bojler
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator
Prav v teh dneh sem montiral bojler.Bojler za barko ima poleg električnega gretja,ko si na 220v v marini ali nekje na kopnem, še ogrevanje z vodo iz motorja kadar ta deluje.Tudi cena je zato nekoliko višja vendar,se splača saj ga ne kupuješ oz menjaš vsako sezono.Je pa vprašanje kdaj uporabljaš barko.Mislim, da se splača dati za nakup nekoliko več in problem je rešen.Niso pa izključene tudi ostale variante.
Cena odvisna od velikosti 20L 400€.l.p.
Cena odvisna od velikosti 20L 400€.l.p.
z vetrom v laseh
mamaMicka napisal/-a:Morda samo ideja...
Pod navadne spada, ki ima obvod za toplo vodo+elektrika od centralne kurjave.
Sepravi elektrika+kroženje iz centralne peči, samo recimo moj 80l je stal tudi cez 400€, tako da se pomojem ne splaca, pa se ziher ni, ce sploh delajo 20l...
Če ne veš ali delajo 20L si ga lahko ogledaš pri meni,ki sem ga montiral prejšnji teden ali pa poglej na internet.l.p.
z vetrom v laseh
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov
