Razen to, da me je v novi Bavariji čakalo 10cm vode (spustil je bojler), sem presenečen nad tem, da razen dodatne opreme, nisem imel nikakršnih popravkov šlamparij, ampak sem se kar nekaj časa znova in znova čudil, kako je stvar precizno narejena in kako vse funkcionira. Glede na govorice o večini novih bark sem na prevzem prišel z orodjem
Nisem Bavaria promotor

, samo zadovoljen lastnik.
Je pa kriza ko spucaš 100.000€ pa te npr. čaka še kar nekaj dela z odpravo šlamparij. O tem smo že nekaj pisali v drugi temi. Verjamem, da je tega vedno manj.
Vsak hvali svojo, kar je razumljivo, če je zadovoljen.
Nisem pa še slišal, da bi nekdo prešaltal iz ene na drugo firmo, ker je bil nezadovoljen, tako da ko enkrat vzameš novega člana družine za svojega, je ljubezen brezpogojna.
Verjetno bi na Tepešovi Y našli tudi kakšno šlamparijo, ampak on je z njo objadral svet, parkrat doživel neurja, nasedel, pa še vedno pluje z njo. To je bistvo.