JADRALCI, KJE STE?

Vse o jadrnicah in jadranju

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator

CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Po Dec 21, 2009 14:05

hvala Luftar. Vzamem v naznanje.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Dec 21, 2009 19:22

Haha, CAR-ju se samo smeji, saj že ima novo lepotico! No ja vsaj pošteno je zaarana! 8)
Luftar, boš moral iskati posadko še kje drugje. Jaz kot zaprisežen motornjakar tudi ne smem s tabo, saj bi me drugače "moj tabor" s kr enim na čelu raztrančiral. :D O ja, saj bo fletno videt, kako motornjakarji jadramo! In ker smo pravi MORJEPLOVCI tudi vemo, da se med regato ne sme prižigat motorja, se pravi bomo poskušali napenjat "rjuhe", če pa ne bo šlo, bova pa s Kr enim vrtela krmilo levo-desno... Menda frajer že trenira na mašinah za gume centrirat! :D :D :D
Uporabniški avatar
luftar
Admiral
Prispevkov: 837
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 16:23
Kraj: Ljubljana, Pula - Bunarina

OdgovorNapisal/-a luftar » Po Dec 21, 2009 21:00

Noja Admin kar pripravi rjuhe, če pa ne bo šlo, bomo pa malo porivali.
papa
Viceadmiral
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 12:18
Kraj: ČRNA GORA - MURTER- SLANICA

OdgovorNapisal/-a papa » Po Dec 21, 2009 22:37

Lufti ti pridem pomagat vinče terat pa še kakšne čevape vmes pogrejem :lol: Ti sam povej a se pr teb dober pije in je al se več jadra :lol:

lp papa
^^^^^^^^^^^||
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » To Dec 22, 2009 11:00

Mislim, da bo zmagovalec Gregor N., ker je on dobil ob nakupu plovila zraven se dolge gate za vsak slucaj ce.... :D :D
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
klemzi
Admiral
Prispevkov: 637
Pridružen: Sr Apr 16, 2008 15:24
Kraj: trzin

OdgovorNapisal/-a klemzi » To Dec 22, 2009 11:12

Ampak ste pa face! Tale tema spada že bolj pod šale. Že dolgo se nisem toliko nasmejal!
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Dec 22, 2009 11:36

CAR napisal/-a:Mislim, da bo zmagovalec Gregor N., ker je on dobil ob nakupu plovila zraven se dolge gate za vsak slucaj ce.... :D :D


Car mi mamo vse taktike naštudirane v nulo. Tako, da nam prehodni pokal (morjeplovec 2010) ne more uiti. Če bo slučajno tišina, bom kot je napisal admin s krmilom poganjal tisto koreto, gregor.n pa je stuhtal, da bo bas-refleks od zvočnikov pihal v špinaker. Taglavnih for pa ne smemo še zaupati :wink:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
luftar
Admiral
Prispevkov: 837
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 16:23
Kraj: Ljubljana, Pula - Bunarina

OdgovorNapisal/-a luftar » To Dec 22, 2009 13:48

Papa veš kaj, do zdej se mi še noben vin ni skisu, pira je pa še zmeri kej ustal na bark. Vedno dobrodošli, sicer pa Burjovca vprašaj.
papa
Viceadmiral
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 12:18
Kraj: ČRNA GORA - MURTER- SLANICA

OdgovorNapisal/-a papa » To Dec 22, 2009 15:46

Še sreča, da gre s čevapi najbolše mlada kapula in ne kakšna solata. :D

lp papa
^^^^^^^^^^^||

|______________||'""|""\__,_

|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)

I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
burjovc
Viceadmiral
Prispevkov: 392
Pridružen: Če Nov 22, 2007 19:58
Kraj: Ta domač

OdgovorNapisal/-a burjovc » To Dec 22, 2009 16:41

Tisti, ki bodo v stanju do nedelje 18. aprila priti nazaj v matično luko, bodo pravi zmagovalci - vremenska napoved je zelo slaba.....G. Tro_t. obeta snega do kolen... :lol: :lol: :lol:
Veliko vetra in mirno morje
Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » So Mar 13, 2010 21:32

No fantje morjeplovci, sneg kopni, burja je prenehala, sonce že počasi pridobiva na moči, voda pa se bo tudi v kratkem ogrela.
Mi rjuharji pa še vedno najraje beremo poste nasprotne strani s problemi, ki jih imajo na barkah. :D
Ja seveda, če pa svojih nimamo :lol: :D
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1128
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » So Mar 13, 2010 21:47

Ju3 grem v Izolo krmilo rezat (YC Izola), ker gremo 3.4. v vodo z barko!
Da ne rečeš Joško, da se nič ne dogaja!!
Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » So Mar 13, 2010 21:51

IZ 618 je še na podstavku in ji je dolčas po tebi. :D
Morda te pridem pogledat

LP
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1128
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » So Mar 13, 2010 21:57

Ja kar oglasi se, je ena flaša sigurno na barki!
Pa kakšen nasvet prav pride....
Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » So Mar 13, 2010 22:07

Zmenjeno, samo jutr sem frej :D
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov