Se kr znašajo nad materialom ...
https://youtu.be/YIglL5vks4g
Crash test
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator
Re: Crash test
V tistih časih so si to še upali. So bile barke bolj debele. Da zdaj to naredijo s kakšno novo, se ja razleti.. 
Re: Crash test
Tako dehlerco ima RobertB, pa tudi moja maxi je grajena za take teste 
Re: Crash test
Me zanima kako bi bilo,če bi neodvisni institut pršu nenapovedano v firmo po eno tako barko iz redne proizvodnje in jo tkole testiral.Skokica od Mirana je tud na prvo oko Ipsilonka..ampak na njej so vsa vitalna mesta tko ojačana..da lahko počne z njo taka potovanja ..
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
