Takoj za desnim valobranom pa tale prizor, ki te ne pusti ravnodušnega
Gre za jadrnico dolžine tam okrog 7 metrov po imenu Hooper, če kdo kaj ve o tem oziroma pozna lastnika...
lpg
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator
EDO napisal/-a:Po podatkih z Morskega prasca baje ni plačal priveza in so mu jo prestavili oz. celo odvezali in pustili na milost in nemilost morju. Povrh vsega pa ni domačin ampak iz notranjosti. Ni pa to preverjena informacija.
Vsaka podobnost z dogajanjem na SLO obali je zgolj slučajna.
Lp Edo
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov