Joubert!

Vse o jadrnicah in jadranju

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator

stojc34
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Jul 12, 2010 15:29

Joubert!

OdgovorNapisal/-a stojc34 » To Avg 24, 2010 14:04

A mi zna kdo, kaj povedati o jadrnicah joubert?
cavelj
Višji praporščak
Prispevkov: 37
Pridružen: To Dec 23, 2008 16:34
Kraj: Krško
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a cavelj » Ne Okt 17, 2010 07:19

Ja jaz imam eno dolžine 9m in širine 3,2m.
Za kateri tip te zanima.
Kolikor vem obstajajo 8m, zasledil pa sem tudi 12m dolgo jadrnico.
Vprašaj bolj natančno.
Ja imam eno malo starejšo devet metrsko jadrnico, z privezom na Krku. Zato me zanimajo stvari o vzdrževanju jadrnic in podobno.
stojc34
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Jul 12, 2010 15:29

OdgovorNapisal/-a stojc34 » To Okt 19, 2010 20:33

Zanima ma na splosno o teh jadrnicah, kaksna je kvaliteta, plovne lastnosti... Zanima me 8m sing sing. Kje na Krku pa si. Jaz sem bil pred leti v Klimnu na boji, pa sem odsel v Medulin v marino. Bi se pa z veseljem vrnil na Krk, ce bi dobil kaksen ugoden privez.
cavelj
Višji praporščak
Prispevkov: 37
Pridružen: To Dec 23, 2008 16:34
Kraj: Krško
Kontakt:

kvaliteta jadrnic jubert

OdgovorNapisal/-a cavelj » Sr Okt 20, 2010 15:23

Glej plastika je vredu jaz imam izkušnje z 29 fitnim jubertom in poznam še dva lastnika teh plovil in nad plastiko se nihče ne pritožuje. 8m jubert jadrnice pa ne poznam.
Je pa zaradi svoje širine v notranjosti kar prostorna.
Glede plovnih lasnosti je tako regatnik ravno ni se pa vsekakor da jadrat.
Jaz imam privez v Malinski. Kaj je poceni pa je težko reč , ponavadi je tako, da če je nekaj cenejše ,potem dobiš manj "komforta".
Ja imam eno malo starejšo devet metrsko jadrnico, z privezom na Krku. Zato me zanimajo stvari o vzdrževanju jadrnic in podobno.
stojc34
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Jul 12, 2010 15:29

OdgovorNapisal/-a stojc34 » Če Okt 21, 2010 19:28

Sem parkrat prespal v malinski, mi je bilo vsec, samo braz wc in tusa je tezko. Sem bil vseeno ze zmenjen za privez, a sem dobil ugodnejso varijanto v Medulinu.
Na morju se mi nikamor ne mudi, zato iscem varno, prostorno barko. Regatniki me ne zanimajo. Bom malo prestudiral, potem se odlocim. Mika me tudi Elan 707. Hvala.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti