polanc napisal/-a:torej OK ruta 5 mal jubilejna,lepo bi se blo mal prvih štirih spomnit,jih zapit in se pete do zore veselit
Madonca Polanc, pa saj ti si neka pesniška duša...
Odštevamo do rute, še točno 5 mesecev!
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
polanc napisal/-a:ja kva pa pesniška duša...kaj se ne spomneš one v Balvanidi...rano u jutro ustaje,moja Milena,ruke ne pokazuje ,kaže da dobro je.moja Milena...mileno generacijo moja...lalalalal
Letos pa ono, ne ...Želim da sakam ....lalala![]()
Burje do 20 čvorova rabim, da ceneje pridem na ruto in jugo, do 18 čvorova u jačanju ,da se na šiht vrnem.Pa ponoč eno počim...
LP Iztok
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov