tomaz_slo napisal/-a:A bo kdo že jutri dopoldne na Krku? Spuščam banco notri, pa iščem enega za na pir
Glej, ti daj pivo na hladno pa potem pridemo popoldne pa ga spijemo.
Kr en, res škoda da te ne bo, boš verjetno edini manjkal od stare garde.
Jaz pa bom nasprotno od pič**ce Lipnika rekel, da če ne bo rdečo ne bo zanimivo. Saj smo morjeplovci.
