3. ruta Morjeplovec.net - prijava

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Če Jun 23, 2011 08:59

tomaz_slo napisal/-a:A bo kdo že jutri dopoldne na Krku? Spuščam banco notri, pa iščem enega za na pir :wink:


Glej, ti daj pivo na hladno pa potem pridemo popoldne pa ga spijemo. :wink:

Kr en, res škoda da te ne bo, boš verjetno edini manjkal od stare garde.
Jaz pa bom nasprotno od pič**ce Lipnika rekel, da če ne bo rdečo ne bo zanimivo. Saj smo morjeplovci.
Guma je guma, zaenkrat.
francelj
Admiral
Prispevkov: 1097
Pridružen: Po Nov 26, 2007 21:09
Kraj: Brezovica

OdgovorNapisal/-a francelj » Če Jun 23, 2011 10:01

Odjavljam svoj čolniček in posadko.
Pregledujem napovedi vetra in jih primerjam z nekaterimi lanskimi, ko nam plovba ni bila več v veselje. Na žalost so prav take.

Ne želim še koga odvrniti. Tudi sam se ne bi ustrašil, če na čolnu ne bi imel devetletnika, ki mu je na valovih hitro slabo. Žal bi mi bilo, če bi mladega nadebudneža za vedno odvrnil od navtike s slabo izkušnjo.

Upam, da bo drugo leto boljše vreme, otroci večji, čoln daljši... ;-)

Imejte se lepo in sproti poročajte, lepite slike sem gor in skratka cedite sline nam, ki nas ne bo z vami.
Nazadnje spremenil francelj, dne Če Jun 23, 2011 12:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Jun 23, 2011 10:28

Upam da ne boste zdaj rekli, da sem jaz kriv :?
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Če Jun 23, 2011 10:50

ja normalno da si mene še kr trese ko gledam sliko :lol: :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Jun 23, 2011 10:52

Ampak boš vseeno šel, a ne :wink:
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Če Jun 23, 2011 11:02

jutri bom mel na Krku cel dan vaje za korajžo in upam da mi uspe,če bo le CC zadost primu :lol: :lol:

bo pa jutri problem v Dunatu za spust čolnov v vodo,ker delajo rondo in je izvoz zaprt zato je najboljš da spustite barke v vodo že kr v Reki ali pa nekje na začetku Krka:roll:

je pa čudno da ni tega že Admin napisal :?: verjetno je že na Iloviku in peče prasca :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Jun 23, 2011 11:06

LIPNIK napisal/-a:jutri bom mel na Krku cel dan vaje za korajžo in upam da mi uspe,če bo le CC zadost primu :lol: :lol:

Po moje boste kr vsi hlaponarji... tudi jadralci :lol:
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Če Jun 23, 2011 11:07

Lipnik, CC bo prijel, sem dal najboljšo folijo. Edino tekoči CC nas lahko mal zje*** in bo potem postran naliman.
V8 + Jet drive
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Če Jun 23, 2011 12:09

Mike jaz te bom že ob 12 čakal,prvo bova ruknala,pol pa limala :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7097
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Če Jun 23, 2011 12:37

Marchi napisal/-a:Jadralci iz Istre in okolice, se dobimo v soboto ob 10h v zalivu Portič na Kamenjaku. Predlog je, da si ruto popestrimo in da zajadramo skupaj v neformalni regati.
Smo na zvezi (Ch 77)!


Glede na napoved vetra, ki pravi, da bo burja okrog 10h, 11h popustila, predlagam, da štart jadrnic s Kamenjaka prestavimo na 8 uro zjutraj ali celo 7 uro, da v miru, v krasni burji, prejadramo Kvarner in smo do 11h že na Susku, kjer počakamo na maestral ali kaj drugega in odjadramo do Ilovika.

Javite se mi na ZS tisti, ki nameravate priti na Kamenjak, da vem koga čakat.

lp Marchi

p.s. Odločitev ni dokončna, še vedno spremljamo napoved.
DHMZ
ARSO
Stanje morja - višina valov
Nazadnje spremenil Marchi, dne Če Jun 23, 2011 12:50, skupaj popravljeno 4 krat.
tamala
Naddesetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 14:40

OdgovorNapisal/-a tamala » Če Jun 23, 2011 12:45

LIPNIK prosim pejt na ruto :lol: Pa zravn Mike-a se vozi, da me bo vsaj en rešil k se bo utapljal pod valovi:)
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Če Jun 23, 2011 12:48

lani sem njegovga -bugara-jaz čuval celo ruto,letos se ga bom pa izogibal,ker Mike ma tavelko dizo montirano,jaz pa premali hladilnik :lol:
Lp CC
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Če Jun 23, 2011 14:24

fantje, čoln je zahaklan na kljuko, se vidimo na ruti!!
tamala
Naddesetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 14:40

OdgovorNapisal/-a tamala » Če Jun 23, 2011 14:33

Mu jo bom odmontirala, samo en naj ob nama vozi, ker če bo tako kot lani, bom jaz plavala do prve postojanke :shock:
Uporabniški avatar
EDO
Admiral
Prispevkov: 1881
Pridružen: Po Nov 16, 2009 13:44
Kraj: Ljubljana - Lovran - Umag

OdgovorNapisal/-a EDO » Če Jun 23, 2011 15:06

tamala napisal/-a:Mu jo bom odmontirala, samo en naj ob nama vozi, ker če bo tako kot lani, bom jaz plavala do prve postojanke :shock:

Upor na ladji Bounty :lol:
Living well is the best revenge
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov