smo na dopustu

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Sep 16, 2009 17:07

Kr en, od kje ti pa to, da Merc dizli crkujejo? Res da so Cumminsi do 350 KM Made in Italy by VM, vendar je odličen motor! Jaz ne poznam kaj veliko primerov, da bi imeli probleme. Eden jih je imel s pregrevanjem (4.2L 320 KM), pa je bila kriva noga Bravo Three, ki je vlekla zraven še zrak, drugemu vem, da je počilo koleno za turbino (2.8L 200 KM), vendar to po 4 letih neprestano v vodi. Kaj posebej veliko pa ni bilo... Veš ti za kakšne ekstremne primere? Res je, da Merc dizlov ni veliko, pa tako potem tudi "malo" crkavajo. :D

LP
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Sep 16, 2009 19:41

Mogoče je mislil na 1,7dti, ki so ga vgrajevali v "prevelike" čolne in potem lastniki oziroma najemniki gas do konca, pregretje in bum. Če si delal z njim po pameti ni bilo težav, vsaj v mojem primeru ne.
lpg
https://medisken.si
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Sr Sep 16, 2009 20:33

Na koncu bomo prišli do spoznanja, da je skoraj vse zanič. Ostane nam samo še kakšna Riva, Admiral, Wally.... pol se pa neha.

Kr en, glej da te v Izloli ne vidim na Galeonu in kako se s Simonom dogovarjaš za nakup barke v sezoni 09/10 (ha, ha) pa še nove cumminse boš hotel imet v santini!

LP
:oops:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Sr Sep 16, 2009 23:48

A sem rekel, da je to slabo? O bog mi oprosti. Jaz sem le nadaljeval novinčevo pisanje.
Vsaka podobnost je zgolj naključje.

Že tretja novinčeva (Volovo-penta) je iz konteksta ! No , sej tud Bavarie niso tako švoh, a ne gregor.n ?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Sep 16, 2009 23:59

OK, zdej je pa dost, na naslednje srečanje prinesem MUDOVLEK, se boste vi zaje.....!
https://medisken.si
Uporabniški avatar
bladzo
Admiral
Prispevkov: 963
Pridružen: Ne Okt 26, 2008 21:45
Kraj: Lj-Portorož
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bladzo » Če Sep 17, 2009 19:57

Blagor vam, k ste že vsi dopuste izkoristl....

Jst moram pa še za en teden na morje...

No ja, če bo kdo v bližini Medulina, lahko pride na nekoliko bolj osvežilno smučanje, tubanje,....

lp
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Pe Sep 18, 2009 10:29

Ja Blaž, eni mamo dopust samo dvakrat na leto, eni pa pač celo leto počasi. Kakor si kdor uredi. :)
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Pe Sep 18, 2009 10:56

Jaz grem tudi danes na morje, vreme kaže super.
lpg
https://medisken.si
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Sep 18, 2009 13:13

jao gregor.n ,ko to berem, pa mene tudi mika :evil: morda bomo pa po 15h spokal :twisted:
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Pe Sep 18, 2009 13:42

Fantje, na dopustu sonce 25 stopinjov, voda malce hladna, ampak še vedno pa ne razumem Kr en ga, zakaj je ob takem lepem vremenu vrgel barko na zimovanje :D :D :D

Gregor prognoza za naslednjih 10 dni, naj bi bila čudovita, ta vikend bo pa sploh megastičen.

Lp Mitja
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Sep 18, 2009 14:01

Eni mormo delat. (Pahor nuca ...)
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Pe Sep 18, 2009 14:09

kr en napisal/-a:Eni mormo delat. (Pahor nuca ...)


Maš res!!!!

Eni mu pa krademo. Je pa na nuli. :D :D :D
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Pe Sep 18, 2009 14:43

Tudi jaz grem malo pojadrat ce bo kaj vetra. Mitja upam da bo res taksna napoved.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Pe Sep 18, 2009 14:48

.



Ma vsi greste uživat že danes, jaz moram pa počakat do jutri.

Grem pa panulat od Savudrije do Novigrada z upanjem na ulov.

LP



.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Pe Sep 18, 2009 14:56

Car, a prideš jutri v Pogano????

Enega spijeva.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov