LP
smo na dopustu
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
Kr en, od kje ti pa to, da Merc dizli crkujejo? Res da so Cumminsi do 350 KM Made in Italy by VM, vendar je odličen motor! Jaz ne poznam kaj veliko primerov, da bi imeli probleme. Eden jih je imel s pregrevanjem (4.2L 320 KM), pa je bila kriva noga Bravo Three, ki je vlekla zraven še zrak, drugemu vem, da je počilo koleno za turbino (2.8L 200 KM), vendar to po 4 letih neprestano v vodi. Kaj posebej veliko pa ni bilo... Veš ti za kakšne ekstremne primere? Res je, da Merc dizlov ni veliko, pa tako potem tudi "malo" crkavajo.
LP
LP
- Novinec
- Admiral
- Prispevkov: 2569
- Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
- Kraj: Sailing on the world
- Kontakt:
Na koncu bomo prišli do spoznanja, da je skoraj vse zanič. Ostane nam samo še kakšna Riva, Admiral, Wally.... pol se pa neha.
Kr en, glej da te v Izloli ne vidim na Galeonu in kako se s Simonom dogovarjaš za nakup barke v sezoni 09/10 (ha, ha) pa še nove cumminse boš hotel imet v santini!
LP

Kr en, glej da te v Izloli ne vidim na Galeonu in kako se s Simonom dogovarjaš za nakup barke v sezoni 09/10 (ha, ha) pa še nove cumminse boš hotel imet v santini!
LP
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
...........................................................(J.H.)
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov
