Če bi pol tolko kilometrov naredil po morju kot po cestah bi bilo veselje.
Novinec, ti maš vsaj streho, jaz pa ne upam sploh nosa pomoliti ven ko dežuje.
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator
Novinec napisal/-a:Janadino imaš prav, nam z večjimi plovili v marini je veliko lažje če dežuje, ..........![]()
LP
kr en napisal/-a:Novinec, kateri je tisti naslov, kjer ti gledaš vreme za Poreč ? Lani sem preverjal in je bil bolj točen od aladin-a.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti