Lep pozdrav, pa dober prijem
Srečanje ribičev v Mengšu
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
-
Daki
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Vsaka čast glavnemu organizatorju
Ne resno, srečanje uspelo v nulo. Zahvala soslavljencu Borutu, slaščičarju Psychu, gostitelju Primožu, fotografu NF-ju in seveda Vidu za enkratno predstavitev Unij, spinanja in vsega kar paše zraven. Se že veselim naslednjega.
Lep pozdrav, pa dober prijem
Lep pozdrav, pa dober prijem
-
Daki
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Jutri 05. 04. zopet ribiško srečanje na znani lokaciji od 19h ure naprej. Lepo vabljeni.
Lep pozdrav, pa dober prijem
Lep pozdrav, pa dober prijem
-
Daki
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Spet je bilo luštno. Tokrat se nas je zbralo 10 ribičev, ostali so nam že pobegnili na morje, tudi gostitelj
Ivan je poskrbel za štrudelj, Samo pa za kremšnite. Zahvala obema.
Lep pozdrav, pa dober prijem
Lep pozdrav, pa dober prijem
-
Daki
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Srečanje bomo zaradi praznikov prestavili za en teden. Še javim naknadno.
Lep pozdrav, pa dober prijem
Lep pozdrav, pa dober prijem
-
NOVI FOSIL
- Admiral
- Prispevkov: 2555
- Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
- Kraj: LJ-CRES
- Kontakt:
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Kolikor čutim v kolenih, bo srečanje v Mengšu prestavljeno za 2 tedna
-
Daki
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Tvoja kolena ne lažejo 
-
Daki
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
No ta četrtek 17.05. pa bo ribiško srečanje v Mengšu. Vabljeni od 19 ure dalje.
Lep pozdrav, pa dober prijem
Lep pozdrav, pa dober prijem
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Vi boste v teoriji, jest pa v praksi 

-
Daki
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Samo glej, da boš ujel več kot mi 
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Isto ali več, manj ne morm 

-
Daki
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
So mi javili primorci, da tudi oni pridejo
Kuharski mojster Franko bo pripravil nekaj dobrega
Kuharski mojster Franko bo pripravil nekaj dobrega
-
NOVI FOSIL
- Admiral
- Prispevkov: 2555
- Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
- Kraj: LJ-CRES
- Kontakt:
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Glavna sestavina za pojedino na naslednjem srečanju je bila včeraj od sponzorja Dakija, ki se je vračal s Krka, predana. Čaka varno v zmrzovalniku, da jo predam naprej Frankotu, ki da je baje zadnjič nekaj obljubil. Ker obljuba dela dolg, Franko že razmišlja o najboljšem receptu.
Fotografija sestavine sledi, ko jo dobim od fotografa.
Daki, takšna gesta ni vsakdanja, saj bi marsikdo 4 kg materiala obdržal zase! Tudi Frankotu pohvale, da se je zaobljubil to pripraviti! Bravo!
Fotografija sestavine sledi, ko jo dobim od fotografa.
Daki, takšna gesta ni vsakdanja, saj bi marsikdo 4 kg materiala obdržal zase! Tudi Frankotu pohvale, da se je zaobljubil to pripraviti! Bravo!
-
NOVI FOSIL
- Admiral
- Prispevkov: 2555
- Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
- Kraj: LJ-CRES
- Kontakt:
Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Dvakrat preloženo, toda vrhunsko Majsko srečanje v Mengšu
Za kulinariko je tokrat poskrbel slavljenec Franko

Priprave za specialni narezek


Zadovoljni udeleženci



Nihče ni ostal lačen
Pa še sladica za konec

Re: Srečanje ribičev v Mengšu
Evo... Sem se okitil z Dakijevim friškim perjem - 3,8kg.


Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
