Zna biti zanimiva, če je ne bo kak padalec takoj uničil...

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

gorenjc napisal/-a:kakšni šnicli so zdaj tam ? vinski (Tex), zmagovalni (Vili) al dunajski ?


Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov