546 - Vela luka

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
snwl
Admiral
Prispevkov: 656
Pridružen: To Okt 26, 2010 14:26

546 - Vela luka

OdgovorNapisal/-a snwl » Sr Avg 22, 2012 14:13

Slika
Nazadnje spremenil snwl, dne Pe Avg 24, 2012 06:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Sr Avg 22, 2012 14:16

nekje od murterja proti pašmanu?
Uporabniški avatar
snwl
Admiral
Prispevkov: 656
Pridružen: To Okt 26, 2010 14:26

OdgovorNapisal/-a snwl » Sr Avg 22, 2012 14:19

Bolj proti jugu :-)
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Sr Avg 22, 2012 15:55

Jst pa mislim, :? da je tole otočje pri K.....h oziroma K...n :?:
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
snwl
Admiral
Prispevkov: 656
Pridružen: To Okt 26, 2010 14:26

OdgovorNapisal/-a snwl » Če Avg 23, 2012 07:10

Ne. Majhna pomoč :-). Le kaj je pesnik želel povedati?
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Avg 23, 2012 10:26

Tam okoli Kaprij ?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
snwl
Admiral
Prispevkov: 656
Pridružen: To Okt 26, 2010 14:26

OdgovorNapisal/-a snwl » Če Avg 23, 2012 10:38

Ne. Kaj je pesnik želel povedati? V... L... m... n. z....... :D
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Avg 23, 2012 10:40

Ja kje pa je tam toliko točkov?
Ali pa sem jo jaz "zaboravio" :?: :P :oops:

Jaz samo za enega vem sredi zaliva. :oops:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Če Avg 23, 2012 20:19

A to Oliver prepeva o tem?
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Če Avg 23, 2012 20:28

Vela luka .... :?:
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Če Avg 23, 2012 20:35

aleks09 napisal/-a:Vela luka .... :?:


Popravljam... s celim besedilom... :lol:


Kad cu opet doc da te vidin ja

Kad cu opet doc da te jubin ja

Tek sad vidin sta mi znaci, Vela Luka, more, ti

Uspomene ce mi samo ostati

Za Markite i zale, za nas Osjak i vale

Velu Luku mala ne zaboravi.


Doc cu opet draga, budi sa mnom sretna ti

Znaj da ce nas nasa prosla ljubav cekati

Kad ja vidin modro more i zelene brodove

Zakantat cu ovu pismu za tebe

Za Markite i zale, za nas Osjak i vale

Velu Luku mala ne zaboravi.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta