647 - Pinizelić
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
aleks09 napisal/-a:Jel P.......ć.. sam kopalke si pa dobro skrila... al pa mi ni kaj jasno
Ja, na sliki je Pinizelić , kar sta pešekan in alesio "baje" že vedela
Za nami so une lepe vikendice na Žutu
Mojca79 napisal/-a:...se strinjam![]()
...škoda samo, da vse tako prehitro mine...
Ja, na žalost so vse lepe stvari minjive (no razen ženske lepote
Ampak kaj je najlepše pri tem... ne glede na to, kako turobno in megledno je danes tukaj zunaj, če malo boljše pogledamo se že vidijo prvi znaki novega poletja in novih dogodivščin... morda bodo pa tokrat še lepše... samo perspektivo je treba spremeniti
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

