647 - Pinizelić

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
dule
Admiral
Prispevkov: 751
Pridružen: Pe Jul 27, 2007 15:53

OdgovorNapisal/-a dule » Če Mar 07, 2013 20:15

Jeb... otoček, vsi samo še kopalke iščemo. :lol:
AS
Admiral
Prispevkov: 636
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 23:20

OdgovorNapisal/-a AS » Če Mar 07, 2013 21:36

K....J ?
Bo........I ?
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Če Mar 07, 2013 22:49

Je malo zapihalo zato kopalk na veji levo ni več, so padle pod grm :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Izolanka
Praporščak
Prispevkov: 31
Pridružen: Po Mar 04, 2013 13:11

OdgovorNapisal/-a Izolanka » Pe Mar 08, 2013 07:51

AS napisal/-a:K....J ?
Bo........I ?


Žal ne bo nič od tega 8)
Uporabniški avatar
Izolanka
Praporščak
Prispevkov: 31
Pridružen: Po Mar 04, 2013 13:11

OdgovorNapisal/-a Izolanka » Pe Mar 08, 2013 08:01

dule napisal/-a:Jeb... otoček, vsi samo še kopalke iščemo. :lol:


alesjo napisal/-a:Je malo zapihalo zato kopalk na veji levo ni več, so padle pod grm :lol: :lol: :lol: :lol:



Ou alesjo, to ne velja, si sigurno šel gledat na svoje slike a? 8) :lol:
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Pe Mar 08, 2013 10:55

Jel P.......ć :?: .. sam kopalke si pa dobro skrila... al pa mi ni kaj jasno :?
Uporabniški avatar
Izolanka
Praporščak
Prispevkov: 31
Pridružen: Po Mar 04, 2013 13:11

OdgovorNapisal/-a Izolanka » Pe Mar 08, 2013 14:47

aleks09 napisal/-a:Jel P.......ć :?: .. sam kopalke si pa dobro skrila... al pa mi ni kaj jasno :?


:lol: :lol: :lol:

Ja, na sliki je Pinizelić , kar sta pešekan in alesio "baje" že vedela 8)

Za nami so une lepe vikendice na Žutu :D. Kar se pa unih kopalk tiče... slika je bila narejena po koncu "deževne dobe" lani julija in so očitno močno zbledele... revica una ki jih je izgubila, jo je verjetno tresel mraz :oops:
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Pe Mar 08, 2013 14:51

bravo............
Mojca79
Praporščak
Prispevkov: 33
Pridružen: Pe Jun 24, 2011 10:37

OdgovorNapisal/-a Mojca79 » Pe Mar 08, 2013 14:55

O ja, res lepe vikendice, odmaknjene od vsega... samo morje in sonce :D
Uporabniški avatar
Izolanka
Praporščak
Prispevkov: 31
Pridružen: Po Mar 04, 2013 13:11

OdgovorNapisal/-a Izolanka » Pe Mar 08, 2013 15:13

ja :D

komaj čakam naslednji dopust... brez interneta in GSM-a... samo sonce, morje in veter v laseh 8)
Mojca79
Praporščak
Prispevkov: 33
Pridružen: Pe Jun 24, 2011 10:37

OdgovorNapisal/-a Mojca79 » Pe Mar 08, 2013 15:28

...se strinjam 8)
...škoda samo, da vse tako prehitro mine...
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Pe Mar 08, 2013 15:42

mile, DTM219, a se kaj spomneta tega otočka? A je bilo res tako naporno, da smo vse pozabili???
Uporabniški avatar
Izolanka
Praporščak
Prispevkov: 31
Pridružen: Po Mar 04, 2013 13:11

OdgovorNapisal/-a Izolanka » Pe Mar 08, 2013 16:01

Mojca79 napisal/-a:...se strinjam 8)
...škoda samo, da vse tako prehitro mine...


Ja, na žalost so vse lepe stvari minjive (no razen ženske lepote 8) - danes si sigurno noben fant ne bo upal tule ugovarjat :P )... Ma nima smisla zgubljat energije in jokat za lanskim poletjem, je nepreklicno mimo in ga ne bo več nazaj, ne glede na to kako zelo si morda mi to želimo ali ga vztrajno kličemo nazaj (tomaz_slo, mile in DTM219 se ga očitno niti spomnijo ne več 8) 8) - prav želela bi si, da bi podrobneje opisali kaj je bilo tako naporno :twisted: )

Ampak kaj je najlepše pri tem... ne glede na to, kako turobno in megledno je danes tukaj zunaj, če malo boljše pogledamo se že vidijo prvi znaki novega poletja in novih dogodivščin... morda bodo pa tokrat še lepše... samo perspektivo je treba spremeniti :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Izolanka
Praporščak
Prispevkov: 31
Pridružen: Po Mar 04, 2013 13:11

OdgovorNapisal/-a Izolanka » Pe Mar 08, 2013 16:03

pešekan napisal/-a:bravo............


maaaa mi je žal, da ti nisem rekla, da mi pošlješ odgovor na ZS... zdaj bom pa do konca svojih dni morala živeti v dvomih ali si res vedel da je to Pinizelić 8) 8)
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Mar 08, 2013 17:21

Jaz sm se pri tistem otočku ustavu dve leti nazaj s tole malo jadrničko, 4,60mSlika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost