653 - Vela Lamjana na Ugljanu

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

653 - Vela Lamjana na Ugljanu

OdgovorNapisal/-a ALI » Po Mar 11, 2013 14:06

ena lahka

Slika
Nazadnje spremenil ALI, dne Po Mar 11, 2013 19:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Mar 11, 2013 14:08

Slika

ALI povej, kdaj grem lahko jest. :P :wink:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a ALI » Po Mar 11, 2013 14:18

kr en tale mi je pa že v drugem poizkusu ratala. Upam, da bo naslednja v prvi rundi. Se bom že navadil še ene 10 slikc prilimam pa bo. Vaja dela mojstra.

lp,A
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Mar 11, 2013 14:22

To je na otoku, ki naj bi dobil ime po olju :wink:
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Po Mar 11, 2013 14:27

A ni tole blizu Ždrelca??
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a ALI » Po Mar 11, 2013 14:28

oba imata prav
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Mar 11, 2013 14:40

L.....a
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a ALI » Po Mar 11, 2013 14:43

kr en napisal/-a:L.....a



ja pa še nekaj manka
kr en, a si vidu naslednjo uganko sem pa uspešno nalimal

lp, A
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Mar 11, 2013 14:44

ALI napisal/-a:kr en, a si vidu naslednjo uganko sem pa uspešno nalimal

lp, A


Vidu, vidu. Brzo ućiš. Iz tebe še bo nekaj :P

Mala pa vela :wink:
Nazadnje spremenil kr en, dne Po Mar 11, 2013 14:44, skupaj popravljeno 1 krat.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Mar 11, 2013 14:44

V..a L.....a :wink:
ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a ALI » Po Mar 11, 2013 14:46

brane40 napisal/-a:V..a L.....a :wink:


ja
mile
Admiral
Prispevkov: 825
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » Po Mar 11, 2013 18:44

Tole je servis platform. Kratice štimajo.
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
Uporabniški avatar
hrošč
Admiral
Prispevkov: 1359
Pridružen: Sr Sep 08, 2010 17:32
Kraj: Ljubljana - Vrsar

OdgovorNapisal/-a hrošč » Po Mar 11, 2013 19:08

Torej tukej popravljajo plinske/raziskovalne platforme? Sem se vedno spraševal, zakaj v ladjedelnici taki visoki stolpi..
ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a ALI » Po Mar 11, 2013 19:43

še dve fotki teh grdosij

Slika

Slika


lp, Ali

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov