8. ruta Morjeplovec.net

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

polanc
Admiral
Prispevkov: 9473
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Jun 23, 2016 22:19

Tomaž slo oprost za moje pikre besede,glih si naletu ko sem bil jezen na cel svet in še na pol Amerike ko me ni na ruto.To ni moj stil,Imaš več ko kalodont v dobrem.
Uporabniški avatar
bladzo
Admiral
Prispevkov: 963
Pridružen: Ne Okt 26, 2008 21:45
Kraj: Lj-Portorož
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bladzo » Če Jun 23, 2016 22:29

H2O napisal/-a:
bladzo napisal/-a:trenutno na Brionih....

Pozdravi Kokija 8)


Kokija ni.
Natega! :?:
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Če Jun 23, 2016 22:58

Jaz na Iloviku zaliv Paržine. Mirno rahla burica. Zunaj nekoliko več vetra, ker se sliši valovanje.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Jun 24, 2016 00:16

Car! Ti si car.
Če da bog srečo, se ti pojutrišnjem pridružim.

Istrski "rutarji" , ali ste že vsi preko? Jaz bi, če gre še kdo, jutri zvečer čez Kvarner pičil. Drugače v soboto zarana.

Bladzo ko boš plačal privez in te osušijo, me lahko počakaš, da ti vsaj otroke nafutram. Mam hrane sabo do jeseni! :)
Nazadnje spremenil kr en, dne Pe Jun 24, 2016 10:14, skupaj popravljeno 1 krat.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Markoz
Kontraadmiral
Prispevkov: 267
Pridružen: Ne Nov 25, 2012 11:54
Kraj: Hraše Medvode-Bunarina Pula

OdgovorNapisal/-a Markoz » Pe Jun 24, 2016 07:43

Če gre kdo danes preko Kvarnerja do Osorja je danes zvečer zbor na Ceji pri Kamenjaku ob 18.30-19.00 ure in potem izplujemo čez Kvarner.
Uporabniški avatar
frikmusic
Admiral
Prispevkov: 653
Pridružen: Po Dec 14, 2009 15:53
Kraj: Ljubljana-Volme Kamenjak
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a frikmusic » Pe Jun 24, 2016 08:27

Markoz napisal/-a:Če gre kdo danes preko Kvarnerja do Osorja je danes zvečer zbor na Ceji pri Kamenjaku ob 18.30-19.00 ure in potem izplujemo čez Kvarner.


Ce bo vse po planu smo tudi mi za akcijo...

Frik
Frajtonerca je prava stvar...
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Pe Jun 24, 2016 17:28

Kr en sem že na Premudi. Pokliči kaj pa vidimo kje je kdo. Drugace pa zaenkrat na kanalu čista tišina.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
bladzo
Admiral
Prispevkov: 963
Pridružen: Ne Okt 26, 2008 21:45
Kraj: Lj-Portorož
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bladzo » Pe Jun 24, 2016 18:07

Nerezine...

Otroke je na sladoled tiščal, se vidimo jutri.

Lp ŽABA
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Pe Jun 24, 2016 18:50

polanc napisal/-a:Tomaž slo oprost za moje pikre besede,glih si naletu ko sem bil jezen na cel svet in še na pol Amerike ko me ni na ruto.To ni moj stil,Imaš več ko kalodont v dobrem.


Polanc, ti si pravi džek. :-)
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Pe Jun 24, 2016 18:52

Wolf, vlaroj in tomaz_slo smo v zalivu Bučanje pri Nerezinah. Jutri ob 4:00 gremo zbudit žabo v sosednjo marino :-)
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Pe Jun 24, 2016 18:54

Pazite se torpedov :twisted:
mile
Admiral
Prispevkov: 825
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » So Jun 25, 2016 10:01

Samo še en špil danes in zjutraj vas že loviva. Jeruzalemčan je na hladnem.
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
Uporabniški avatar
pinosat
Admiral
Prispevkov: 826
Pridružen: To Avg 16, 2011 13:39
Kraj: Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a pinosat » So Jun 25, 2016 11:42

Mile, čoln gre v nulo...z Andrejem odrineva čez pol ure iz Molata, potem na Olib na kopanje in nato proti Koloratu, jutri se vidimo...ti Jeruzalemčana, midva pa z Mukenaurjem...primerjamo jutri ;)
Vsak dan v vsakem pogledu vse bolj in bolj napredujem...
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2053
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » So Jun 25, 2016 23:58

pinosat napisal/-a:Mile, čoln gre v nulo...z Andrejem odrineva čez pol ure iz Molata, potem na Olib na kopanje in nato proti Koloratu, jutri se vidimo...ti Jeruzalemčana, midva pa z Mukenaurjem...primerjamo jutri ;)


Hvala pravim morjeplovcem, da Sandijevo idejo živijo naprej.

....


I rest my case...
https://vodovod-rh.si/
navtik_borut
Admiral
Prispevkov: 701
Pridružen: Ne Maj 05, 2013 20:46

OdgovorNapisal/-a navtik_borut » Ne Jun 26, 2016 11:34

:?:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost