Kakšno jadrnico
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator
ojla
Ja najprej hvala vsem za odgovore.Sem malo pregledal te tuje in tudi slovenske strani in dobil par zanimivih plovilc.
Matkoro in Mr.R.Zanima me glede kupovanja jadrnice v nemčiji(papirologija,...)Ali se je možno zmenit tudi za kak skupen ogled oz izlet do Nemčije in nazaj?Pri nas sem gledal za plovilo elan 19 in me zanima,če kdo ve okvirno težo ta jadrnice in ali jo je mogoče spustiti v vodo z prikolico?So pa cene pri nas kar visoke,tako,da sem padel v dilemo ali nebi za malo več denarja kupil novo jadrnico(viko 20).Ali ima kdo izkušnje z slednjo jadrnico?
Seascape je zanimiv vendar za moj trenutni proračun predrag.Ceno sem namreč omejil na nekje 10 000 evrov.
hvala za morebitne odgovore...
Ja najprej hvala vsem za odgovore.Sem malo pregledal te tuje in tudi slovenske strani in dobil par zanimivih plovilc.
Matkoro in Mr.R.Zanima me glede kupovanja jadrnice v nemčiji(papirologija,...)Ali se je možno zmenit tudi za kak skupen ogled oz izlet do Nemčije in nazaj?Pri nas sem gledal za plovilo elan 19 in me zanima,če kdo ve okvirno težo ta jadrnice in ali jo je mogoče spustiti v vodo z prikolico?So pa cene pri nas kar visoke,tako,da sem padel v dilemo ali nebi za malo več denarja kupil novo jadrnico(viko 20).Ali ima kdo izkušnje z slednjo jadrnico?
Seascape je zanimiv vendar za moj trenutni proračun predrag.Ceno sem namreč omejil na nekje 10 000 evrov.
hvala za morebitne odgovore...
Oglej si novo Varianto 18 od Dehlerja. Osnovna cena 10.000 EUR.
O tem sem v enem postu že pisal.
http://www.varianta.info/va/varianta-ist/
Lp Edo
O tem sem v enem postu že pisal.
http://www.varianta.info/va/varianta-ist/
Lp Edo
Living well is the best revenge
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
