Kakšno jadrnico

Vse o jadrnicah in jadranju

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator

Mr.R
Štabni vodnik
Prispevkov: 27
Pridružen: Ne Maj 16, 2010 09:43
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a Mr.R » Pe Avg 13, 2010 18:33

Ja sem razmišljal tudi o Elan 19 ali čem podobnim, vendar sem odločen, da vzamem nekaj lahkega (500 kg), dvižna kobilica(spust v vodo s prikolico).
matkoro8
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 88
Pridružen: Ne Dec 02, 2007 22:32

OdgovorNapisal/-a matkoro8 » Ne Avg 15, 2010 19:02

Pozdravljeni,

Imam podobno zadevo kot jo želiš imeti in sicer Bavario 707 (7,07m/2,5m) z fiksno kobilico. Ima notranji motor in jo lahko prevažam na prikolici z ustrezno močnim avtomobilom. Ima pet ležišč. Uvoz iz Nemčije.
Sem zelo zadovoljen z nakupom.


LP
Uporabniški avatar
hiljo
Poročnik korvete
Prispevkov: 51
Pridružen: Pe Avg 06, 2010 12:42
Kraj: tolminska

OdgovorNapisal/-a hiljo » Sr Avg 25, 2010 00:19

ojla
Ja najprej hvala vsem za odgovore.Sem malo pregledal te tuje in tudi slovenske strani in dobil par zanimivih plovilc.
Matkoro in Mr.R.Zanima me glede kupovanja jadrnice v nemčiji(papirologija,...)Ali se je možno zmenit tudi za kak skupen ogled oz izlet do Nemčije in nazaj?Pri nas sem gledal za plovilo elan 19 in me zanima,če kdo ve okvirno težo ta jadrnice in ali jo je mogoče spustiti v vodo z prikolico?So pa cene pri nas kar visoke,tako,da sem padel v dilemo ali nebi za malo več denarja kupil novo jadrnico(viko 20).Ali ima kdo izkušnje z slednjo jadrnico?
Seascape je zanimiv vendar za moj trenutni proračun predrag.Ceno sem namreč omejil na nekje 10 000 evrov.

hvala za morebitne odgovore...
Uporabniški avatar
EDO
Admiral
Prispevkov: 1881
Pridružen: Po Nov 16, 2009 13:44
Kraj: Ljubljana - Lovran - Umag

OdgovorNapisal/-a EDO » Sr Avg 25, 2010 09:20

Oglej si novo Varianto 18 od Dehlerja. Osnovna cena 10.000 EUR.
O tem sem v enem postu že pisal.

http://www.varianta.info/va/varianta-ist/

Lp Edo
Living well is the best revenge
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
Mr.R
Štabni vodnik
Prispevkov: 27
Pridružen: Ne Maj 16, 2010 09:43
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a Mr.R » Sr Avg 25, 2010 19:00

hiljo, za 10k evrov si zmagovalec!!!! sam ne bom šel tako visoko

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov