popravilo gumenjaka

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3372
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Po Maj 30, 2011 19:43

------
Nazadnje spremenil MareC, dne Pe Jun 03, 2011 16:30, skupaj popravljeno 1 krat.
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » Po Maj 30, 2011 20:12

MareC napisal/-a:
blze napisal/-a:Poznam jaz lastnika, samo ko sem klical so rekli da so sedaj v izolski marini. Če bi bili še v Il. Bistrici bi blo super, ker mam do petrola 3min :wink:

Zanimajo me izkušnje sz trimarin, če jih ima kdo?



KATERI TRIMARIN??

Valter Lakoseljac al Trimarin Colbac ??

fantje ne mešat hruške in jabolke

ker ene so zelo, zelo gnile in tja čolna ne bi peljal niti za pet minut
sem videl rezultat 2 kratneg popravljanja gelcoata tragedija :twisted:


Ja tega trimarin ki je lastnik Sanabor in je imel včasih halo v Ilirski Bistrici. Pomoje je tole

http://www.trimarin.si/index.php?option ... =1&lang=en

Ali se motim? :oops:
Uporabniški avatar
Poko
Poročnik korvete
Prispevkov: 58
Pridružen: So Avg 28, 2010 18:31
Kraj: Il. Bistrica, Koper

OdgovorNapisal/-a Poko » To Maj 31, 2011 11:29

blze napisal/-a:
MareC napisal/-a:
blze napisal/-a:Poznam jaz lastnika, samo ko sem klical so rekli da so sedaj v izolski marini. Če bi bili še v Il. Bistrici bi blo super, ker mam do petrola 3min :wink:

Zanimajo me izkušnje sz trimarin, če jih ima kdo?



KATERI TRIMARIN??

Valter Lakoseljac al Trimarin Colbac ??

fantje ne mešat hruške in jabolke

ker ene so zelo, zelo gnile in tja čolna ne bi peljal niti za pet minut
sem videl rezultat 2 kratneg popravljanja gelcoata tragedija :twisted:


Ja tega trimarin ki je lastnik Sanabor in je imel včasih halo v Ilirski Bistrici. Pomoje je tole

http://www.trimarin.si/index.php?option ... =1&lang=en

Ali se motim? :oops:



Kolikor jaz vem je Aleš Sanabor (Laris d.o.o.) lastnik blagovne znamke Trimarin, zanj pa te čolne izdeluje Valter Lakoseljac s.p. iz Izole.
Istočasno pa je Sanabor (Laris d.o.o.) tudi zastopnik za slovenski in balkanski trg italijanske blagovne znamke
Colbac Marine.
Kdor hoče - najde način, kdor noče - najde izgovor!
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » To Maj 31, 2011 12:10

Aha, samo glede na to da so trimarin neka znamka alora more potem dobro nardit popravilo?

Zanimivo, da nima noben izkušenj sz trimarin in valterjem :?
tlm
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 23
Pridružen: Pe Apr 08, 2011 12:57

OdgovorNapisal/-a tlm » To Maj 31, 2011 14:46

Poznam Valterja in lahko rečem da je stručko.

Zgodba Laris in Valter je dolga in zapletena. Skratka sodelujejo in
proizvajajo čolne Trimarin. So pa tudi zastopniki za druga plovila.
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » To Maj 31, 2011 14:48

No sem klical g. Valterja in se dogovoril da ga pripeljem. Po telefonu mi je deloval vredu in reku da bomo use poštimali, da bo za use prav...

Sedaj pa najprej h g. Bahunu po čoln :roll:
Kranjčan
Naddesetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: So Avg 07, 2010 09:13

OdgovorNapisal/-a Kranjčan » Če Jun 02, 2011 19:14

pozdravljeni,

za kakršna koli popravila, menjavo tubusa...(guma ali pvc) me kontaktirajte na tel. 041 786 234. Imam 20 let izkušenj z izdelavo in popravili. lp
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » Pe Jun 03, 2011 16:22

No danes sem prevzel čoln in glej ga zlomka bil je poflikan in poštiman kukr smo se zmenla že pred enim mesecam :)

Tako, da se je zame končalo ok :D
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » Sr Jun 08, 2011 11:36

Fantje jaz vam tudi priporočam tudi za vsa popravila od tubusov do izdelave novih tubusov, popravila lupin in podobno.

Fanj možakar, je primorc po rodu :)

To je g. Igor Tivadar iz Grosupljega.

Pri njem se da dobit tudi gelcoat in druge stvari. Veliko tudi razloži ter pokaže če vprašaš.

Jaz sem bil zadovoljen sz storitvami :D

Tel: 040 620 916
Uporabniški avatar
bluesky
Viceadmiral
Prispevkov: 541
Pridružen: To Sep 02, 2008 21:00
Kraj: Ljubljana Šentvid
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bluesky » Sr Jun 08, 2011 11:54

blze napisal/-a:No sem klical g. Valterja in se dogovoril da ga pripeljem. Po telefonu mi je deloval vredu in reku da bomo use poštimali, da bo za use prav...

Sedaj pa najprej h g. Bahunu po čoln :roll:


A si že uštimal? Kako si zadovoljen ?
BlueSky
Uporabniški avatar
bluesky
Viceadmiral
Prispevkov: 541
Pridružen: To Sep 02, 2008 21:00
Kraj: Ljubljana Šentvid
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bluesky » Sr Jun 08, 2011 11:56

blze napisal/-a:No danes sem prevzel čoln in glej ga zlomka bil je poflikan in poštiman kukr smo se zmenla že pred enim mesecam :)

Tako, da se je zame končalo ok :D


Ah, torej vse OK! Super !
BlueSky
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » Sr Jun 08, 2011 12:13

bluesky napisal/-a:
blze napisal/-a:No danes sem prevzel čoln in glej ga zlomka bil je poflikan in poštiman kukr smo se zmenla že pred enim mesecam :)

Tako, da se je zame končalo ok :D


Ah, torej vse OK! Super !


Ja zadovoljen sem itak :) Tudi sedaj odkar mi je porihtal, mi sploh ne pride so spremembe v tubusah glede na dan in noč. Tubusi so isto trdi čez dan ko je 28 stopinj, ter ponoči ko pade na 14. Preden sem dal poštimat je bila kar opazna razlika v trdoti tubusov.

Je možno da mi je nafilal s kakšno posebno mešanico tubuse na katere ne vpliva temperaturni raztezek??
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Sr Jun 08, 2011 12:18

zgleda da ti je dal helij not ker to ali je flikal ali ne nima veze razen če je podnevi nabutan do amena potem je tudi ponoči trd,gumenjak čoln da ne bo pomote :lol:
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » Sr Jun 08, 2011 12:35

Ne podnevi je normalno nabutan.Lahko še zmeri mal sz prstam noter porineš tubo. Če bi bil nabutan potem nebi valda nič porinu.

Neki mi je mogu nafilat, tako jaz sumim.
Uporabniški avatar
bluesky
Viceadmiral
Prispevkov: 541
Pridružen: To Sep 02, 2008 21:00
Kraj: Ljubljana Šentvid
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bluesky » Sr Jun 08, 2011 13:06

Kakor vem fila z zrakom. Tudi sam ga filam z zrakom in je razlika med dnevom in nočjo komaj opazna. Pozimi pa je precej mehek. Tubus seveda.
BlueSky

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov