570 - Skrivena luka, Lastovo

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
hrošč
Admiral
Prispevkov: 1359
Pridružen: Sr Sep 08, 2010 17:32
Kraj: Ljubljana - Vrsar

OdgovorNapisal/-a hrošč » Sr Sep 12, 2012 18:30

Aha ok..ker vem, da se je govorilo o tem, pa očitno ni (še) nič, hvalabogu.
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

570

OdgovorNapisal/-a marcus » Sr Sep 12, 2012 18:40

Ali na tem pontonu

Slika
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Sr Sep 12, 2012 18:45

MareC napisal/-a:meseca maja je vedno tako zelena kot na sliki od marcusa
nič nenavadnega :wink:

Ne me jebat fantje. Na prvi sliki je vhod v Ubli. Marcus je spet brcnil v temo:

http://www.panoramio.com/photo/25597700
Nazadnje spremenil H2O, dne Sr Sep 12, 2012 18:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Sr Sep 12, 2012 18:46

in pred to "gostilno" PORTO ROSSO
Slika

LP
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

570

OdgovorNapisal/-a marcus » Sr Sep 12, 2012 18:52

Se vidimo na Lastovu, naslednje leto bom cca. 1 mesec doli, imejte zastavice Morjeplovec 8) :lol:
LP
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Sr Sep 12, 2012 19:24

Spet bomo kolajne vračali :cry: :cry: :cry:

Zlata torej po končanem revizijskem postopku pripada :

BURJOVCu
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Sr Sep 12, 2012 19:38

A se nismo zmenili, da se takšnih "ugank" ne gremo več? :roll:
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Sep 12, 2012 22:01

Ja res je! Takih ugank se ne gremo!!!
Marcus, daj prosim prilepi SVOJE avtorske fotke za katere natančno veš od kje so... Sem že enkrat napisal, ne rabiš vsak dan prilepit nove uganke, lepo počasi, pa bo bolj zanimivo...

Glede tistega mojega prvega posta, ko se mi je zdelo znano, pa sedaj vem, da nisem imel pojma! Zdelo se mi je znano, vendar na Lastovu nisem bil...
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Pe Sep 14, 2012 13:39

O.K. admin, vzel na znanje, :!: toda če bi hotel še vse druge proučevati, bi se našlo kaj takega, da bi človek kdaj potreboval še helikopter :?:
Sorry malo me zaneslo :lol: zdaj jaz še bolj opazujem 8)
LP
no rain, no rainbow

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta