Privez v Malinski
Moderatorji: moderator2, moderator
z vezi je itak "korupcija"... majstr ki ima zimovanje ti obljubi privez če maš čoln čez zimo pri njemu. Priveze dodeljuje pa ena baba, ki btw še vozla ne zna narest, skrajno žaljiva, nesramna, skratka jeaz ko jo vidim, Đurđico, se sam ognem, ki ga pa potem ko je čoln že v vodi itak da nima... pol ti pa konec junija začnejo gnjavit da bo treba čoln dat vn do 20. avgusta... fino ne???
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov
